کار زشت مرد جوان با جسد دختر به بهانه زنده کردنش

کار زشت مرد جوان با جسد دختر به بهانه زنده کردنش

کار زشت مرد جوان با جسد دختر به بهانه زنده کردنش 

مرد جوان که نامزدش را از دست داده بود برای این‌که بتواند او را زنده کند کار بسیار زشت و ناپسندی رابا وی انجام داد. مصرف مواد مخدر و ناتوانی در نظارت افکار و رفتار یکی از معضلات جدی جوامع غربی است ، جوامعی که هرروز با آمار رو به رشدی از این دست اخبار سروکار دارند.

 

در یکی از خبر های داغ روز منتشر شده در میرر ماجرای کار ناپسند مرد معتاد با پيکر زن جوان که از قرار معلوم نامزدش بوده فاش شد.

کار زشت مرد جوان با جسد دختر به بهانه زنده کردنش

مردی که به بهانه زنده کردن نامزدش کار زشتی با پيکر زن جوان انجام داد رابطه جنسی با پيکر زن جوان برای زنده کردن او”آرون گریسر” به علت تجاوز به پيکر نامزدش در یکی از دادگاه هاي ایالات امریکا محاکمه خواهد شد.

 

این مرد دیوانه در اعترافات خود به پلیس گفت :نامزدم به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خودرا از دست داد ، من بعد از فهمیدن این ماجرا سعی کردم تا او رابه زندگی باز گردانم برای همین با استفاده از رابطه جنسی سعی کردم.این مرد ۳۹ ساله بعد از آنکه با ایده ي احمقانه خود از زنده شدن نامزدش نا امید شد با پلیس و آمبولانس ارتباط گرفت.

 

 

خشم بهنوش بختیاری از ممانعت برای ورودش به کرمانشاه

خشم بهنوش بختیاری از ممانعت برای ورودش به کرمانشاه

خشم بهنوش بختیاری از ممانعت برای ورودش به کرمانشاه 

بهنوش بختیاری که امثال شمار زیادی از بازیگران دیگر قصد داشت به استان کرمانشاه برود اما پیروز به اینکار نشد و از ورودش پیشگیری شد. بهنوش بختیاری با انتشار عکسی از اهدای خون جمعی از بسیجیان در اینستاگرام, نوشت اهدای خون کار قابل تحسینیه‌…و بسیاربا ارزش..«گرچه بدون بنر »…ولی یادش به خیر…اساتیدخبرگزاری فارس مدافع بسیج منو متهم به ریاکاری کردن

 

علیه من هجمه راه انداختن……چون فقط گفتم چرا من و اقای تتلو رو بی خبرو بدون آگاهی من روی یک صحنه قراردادید.وقتی داشتم برای بچه سه ساله بیمار دوستم, دست و پا میزدم و کمک جمع می‌کردم, همون بچه‌اي که بعداً همه ي هنرمندان رفتن پیشش باهاش سلفی گرفتن و اونا خیر و من ریاکار شناخته شدم, که امروز ازترس چسبوندن

 

این تهمت بترسم برم کرمانشاه پیش هموطن صدمه دیدم….که یه وقت یه عکسی بیرون نیاد…از دور براشون گریه کنم….همۀ بهم بگن بهنوش بیا, این جا حضورت کمک میکنه و بگم نه, می ترسم از کمک کردن, برام جالبه که اینهمه میرن و کمک میکنن, اما فقط من که پانزده ساله در اکثر کارای مفید پیشقدم بودم

 

وبرای بالا بردن فرهنگ مهربانی, هرچی به فکرم رسید انجام دادم, ریاکارم, می خندم به فهم اندک بعضیا, امروز مجبورم از دور با هموطنم همدردی کنم…..و یه کارایی براشون انجام بدم که فقط جنبه کمک مادی داره.ولی حضورم نیست, حضوری که احتمالا,

 

احتمالا چهارتا بچه از مشاهده بانو چمنیشون خوشحال بشن, همون رو هم از من گرفتین اي جماعت قاضی و حسود…باشه همۀ شما کمک رسان, ماه…من بد…خدایی اون بالاست….که پناه همۀ صدمه دیدگان دنیاس.
خشم بهنوش بختیاری از ممانعت برای ورودش به کرمانشاه

اینستاگرام بهنوش بختیاری,خشم بهنوش بختیاری از ممانعت برای ورودش به کرمانشاه ،بهنوش بختیاری در کرمانشاه،عکس هاي بهنوش بختیاری،بهنوش بختیاری و زمین لرزه زده هاي کرمانشاه

 

 

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه 

نیروهای ویژه هر کشوری توانمندی هاي خاصی دارند که در مواقع اضطراری به کار گرفته میشوند اما نیروهای روس بی نظیر میباشند. در طی دهه ي ۱۹۷۰ زمانی که چالش جنگ سرد در شدیدترین شکل ممکن قرار داشت, دولت هاي غربی از وجود نیروهای بسیار ویژه ارتش شوروی به اسم «اسپتسناز» «Spetsnaz» با خبر شدند که در گروه هایي با عنوان «دسته هاي انحرافی» سازماندهی شده بودند.

 

امروزه اگر چه جنگ سرد به آخر رسیده هست اما اسپتسنازها هنوز بخشی از نیروهای رزمی حاضر به خدمت ارتش روسیه به شمار می‌آیند هر چند ماموریت هاي آنان دچار تغییر شده هست. نیروی اسپتسناز که در زبان روسی به معنای «نیروهای اهداف ویژه» هست بعنوان نیروهای بخش اصلی اطلاعات در دهه ي ۱۹۸۰ و با شمار ۳۰٫۰۰۰ نفر تشکیل شد.

 

انها به شکل زیر سازماندهی شده بودند: یک گروه اسپتسناز برای هر یگان, یک گردان اسپتسناز برای هر یک از سه بخش عملیاتی؛ یک تیپ اسپتسناز برای هر یک از ناوگان هاي شوروی و یک تیپ اسپتسناز مستقل در شمار زیادی از مناطق نظامی شوروی. همین طور واحدهای اطلاعاتی ویژه اسپتسناز وجود داشت که روی هم رفته ۲۰ واحد از آنها در ناوگان هاي زمینی و دریایی حضور داشتند.

 

هر گروهان اسپتسناز شامل ۱۳۵ سرباز ویژه بود که در گرو هاي مستقل ۱۵ نفره عمل میکردند و در صورت نیاز با هم ادغام می‌شدند. هر تیپ اسپتسناز بین ۱٫۰۰۰ تا ۱٫۳۰۰ نفر نیرو داشته و از یک ستاد فرماندهی, سه یا چهار گردان چترباز, یک دسته مخابرات و نیروهای حمایت تشکیل می شد.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

هم‌چنین یک دسته ضد اهداف ویژه به شمار ۷۰ یا ۸۰ نفر نیز وجود داشت که وظیفه ي آنها جستجو, شناسایی و کشتن رهبران سیاسی و نظامی دشمن بود. نیروهای اسپتسناز دریایی یک ستاد فرماندهی, دو یا سه گردان تهاجمی شناگر, گروهان چترباز, نیروهای حمایت و یک گروهان ضد اهداف ویژه داشت. هم‌چنین این گروه یک ناوگان زیردریایی بسیار کوچک در اختیار داشت که برای رساندن نیروهای ویژه شناگر به مسافت هاي دور طراحی شده بودند.

 

وجود گروه اسپتسنازها در پیمان ورشو مثل یک راز بوده و نظامیان معمولی اجازه عضویت در این نیروها را نداشتند به گونه ای که نیروهای اسپتسناز زمینی یونیفورم ها و نشان استاندارد نیروهای هوایی و اسپتسنازهای دریایی نیز لباس ها و نشان استاندارد نیروهای دریایی را به تن می‌کردند.

 

اسپتنازهای نیروی دریایی و هوایی

گروه نیروهای ویژه برای انجام عملیات شناسایی و خرابکاری در خاک دشمن طراحی شده بود. هدف اصلی گروه هاي اسپتسناز از میان بردن مقرهای فرماندهی و هدایت تسلیحات هسته اي و پایگاه هاي نظامی دشمن بود. این گروه که در دسته هاي ۵ تا ۱۰ نفره عمل می‌کرد می توانست

 

تا چند روز به طور مستقل به عملیات خود ادامه دهد. این سربازان تعلیم هاي فیزیکی و روانی خاصی را طی می‌کردند که در انها پافشاری ویژه بر روی دانش اسلحه شناسی و بهره گیری از آن, مهارت در برقراری رابطه رادیویی و داشتن اطلاعات در مورد منطقه دشمن بود. این گروه عملیات خود را به طور پنهانی و بدون شرکت در عملیات نظامی گسترده به انجام می‌رساند و عمدتاً شامل جستجو, پیدا کردن یک هدف خاص و از میان بردن آن بود.

 

بعد از ماجرای گروگانگیری بیمارستان بودنوفسک در سال ۱۹۹۵, بسیاری بر این یقین بودند که تنها نیروهایی که می توانستند به این قائله خاتمه بدهند نیروهای اسپتسناز بودند. در واقع آنها برای پیدا کردن هدف و نابودسازی آن تعلیم دیده اند و برای نجات گروگان تعلیم ندیده اند.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

در این گروه حتی حیواناتی مثل دولفین و نوعی وال برای انجام عملیات خرابکارانه در زیر دریا تعلیم داده شده اند. نیروهای ویژه دریایی در ناوگان هاي گوناگون نیروی دریایی این کشور حضور داشته و میتوان آنها را به نیروهای ویژه دریایی ارتش ایالات متحده سنجش کرد. معمولا این گروه از نیروهای زبده حتی گذشته از شروع جنگ نیز فعالیت هاي خود را آغاز میکنند به گونه ای که چنان با سرعت انجام می‌شوند که توان تصویر العمل نشان دادن را از دشمن گرفته و انها را از بین می‌برد.

 

به عبارت ساده ارتش روسیه غیر از واحدهای زمینی,دریایی و هوایی واحدهای متعددی دیگری مثل نیروهای ویژه راه آهن, نیروهای ویژه مرزی, نیروهای وزارت ارتباطات, نیروهای وزارت شرایط اضطراری و نیروهای سرویس امنیتی فدرال در اختیار دارد که هر کدام مستقل بوده و می‌توان انها را نیروهایی زبده نامید.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

گروه ویژه اسپتسناز آلفا

گروهی از نیروهای اسپتسناز که به گروه آلفا سرشناس میباشند در سال ۱۹۷۴ و به فرمان کا گ ب شکل گرفت که در شکل گیری انها از نیروهای SAS بریتانیا و نیروهای دلتا در ایالات متحده الهام گرفته شده بود. نیروهای این واحد در ۲۸ دسامبر سال ۱۹۸۰ به قصر ریاست جمهوری افغانستان در کابل حمله برده و رییس جمهور حافظ امین و خانواده ي وی را به قتل رساندند. این گروه حالا در بازرسی سرویس امنیتی فدرال بوده و معادل اف بی آی در ایالات متحده هست.

 

در هر کدام از شهرها و فدراسیون هاي این کشور یک گروه از نیروهای آلفا حضور دارند و شمار کل انها ۳۰۰ نفر تخمین زده شده هست. این گروه در برنامه ریزی و فراهم سازی امنیت مانورهای سیاسی و همین طور امنیت انتخابات ریاست جمهوری فعال بوده و به طور مستقیم از رهبران بلند مرتبه کشور حکم دریافت میکنند. این گروه تا به امروز موثرترین و قوی ترین گروه ضد تروریستی کشور روسیه بوده و توانایی بسیاری در انجام عملیات محرمانه و پیچیده دارد.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

بر اساس ادعای رسانه هاي روسی این گروه شامل ۲۰۰ نیروی ویژه بوده که از بین هزاران دانشجوی نظامی دستچین شده اند و از لحاظ فیزیکی, روانی, هوشی و بهره گیری از سلاح ها و تجهیزات نظامی گوناگون تعلیم هاي گسترده اي دیده اند. هم‌چنین در این گروه افرادی با قابلیت حیرت آور در تیراندازی

 

با انواع سلاح هاي گوناگون, غواص هاي زبده, کوهنورد, صخره نورد, روان‌شناس و هم‌چنین متخصص صحبت با گروگانگیر وجود دارد. گروه هاي مشابهی نیز در کشورهای قزاقستان, اوکراین و بلاروس از نیروهای آلفا وجود دارند که روابط نزدیکی با هم برقرار میکنند.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

گروه نیروهای ویژه ویمپل «Vympel»

گروه نیروهای ویژه ویمپل در سال ۱۹۷۹ بعنوان واحد عملیات ویژه سرویس کا گ ب تشکیل شده و ماموریت آن در وهله ي اول انجام عملیات شناسایی و خرابکاری در بیرون از کشور بود. این گروه تنها از افسرانی تشکیل می شد که دو یا سه زبان خارجی بلد بوده و بسیاری ادعا می کردن که هر کدام نقشه ي

 

دستکم ۳۰ پایتخت دنیا را از حفظ دارند. از سال ۱۹۹۳ این گروه در عملیات علیه جرائم سازمان یافته نیز به کار گرفته میشود و بعدها نیز ۱۱۰ نفر از این گروه افسران ۱۸۰ نفره خواهش استعفا کردند زیرا نمیخواستند و نمی توانستند از بوروکراسی پلیسی پیروی کنند.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

با نیروهای مانده یک گروه ویژه ضد ترور به اسم گروه «وگا» «Vega» تشکیل شده که هدف آن مبارزه با تروریسم هسته اي بیان شده هست. این گروه در عملیاتی ضد تروریستی در ۲۹ جولای ۱۹۹۴ در شمال قفقاز باعث مرگ ۴ گروگان شد.

 

واحد ضد تروریست

این واحد از گروه ویمپل جدا شده و در ابتدا توسط کا گ ب برای عملیات نفوذ به خاک دشمن, خرابکاری و عملیات هاي اطلاعاتی و شناسایی در دوران جنگ تشکیل شد. افراد این گروه به چند زبان خارجی مسلط بوده و با سلاح هاي کشورهای متخاصم نیز آشنایی کامل دارند. تخصص این گروه اما در ورود از طریق هوا یا دریا به داخل خاک دشمن بود.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

در سال ۱۹۸۷ شمار اعضای این گروه به ۵۰۰ نفر افزایش یافته و در مناطق دلنازک زیادی از کشور مشغول به عملیات شدند که گرچه هدف اصلی آنها ورود به خاک کشورهای دیگر و گردآوری اطلاعات برای سرویس کا گ ب بود. این گروه نیز به زودی اسم خود را به گروه ضد تروریسم هسته اي تغییر داده و در سال ۱۹۹۱ و در طی کودتای بوریس یلتسین به دلایلی ناشناخته از حمله به یلتسین امتناع کرد. بعد از مدتی این گروه از بازرسی کا گ ب خارج شده و تحت بازرسی وزارت امور داخله درآمدند.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

بعد از این موضوع شمار زیادی از سمت خود استعفا داده و در بخش خصوصی مشغول به کار شدند. بعد از اینکه این گروه از هم پاشید گروه «وگا» راه اندازی گردید که ترکیبی از نیروهای ضد تروریسم قدیمی و اخیر بود. این گروه برای بالا بردن توان رزمی خود با گروه هاي نمونه کشورهای دیگر تمرینات مشترک انجام می دادند.

 

این گروه نیز در اساس ي نبرد تن به تن در محیط هاي بسته, بهره گیری از سلاح هاي گوناگون, آرایش نظامی و نفوذ به داخل ساختمان ها تبحر دارند. ابتدایی ترین شرط برای ورود به این گروه این هست که دستکم دو سال در نیروهای ویژه اسپتسناز بوده باشید.

 

در این راستا هیچ محدودیت جنسیتی وجود نداشته و تنها شرایط عضویت باید برآورده شود. بعد از ورود افراد به دوره آموزشی تمرینات سختی انجام داده می‌شود که در هر مرحله بخشی از انها مرخص خواهند شد. این گروه برخلاف نیروهای ویژه ي قبلی تنها برای کشتن تعلیم ندیده اند و باید در اساس ي نجات جان گروگان ها نیز مهارت داشته باشند هم‌چنین انها تعلیم هایي در اساس ي پزشکی و مراقبت هاي آغاز می‌بینند.

درباره اسپتسناز نیروهای ویژه مخوف و قوی روسیه

گروه ویژه ویتیاز «Vityaz»

این گروه در شروع مسابقات المپیک ۱۹۸۰ مسکو و برای رویارویی با حملات تروریستی که به نظر مقامات شوروی از طریق سیا سازماندهی می شد تشکیل گردید. برخلاف نیروهای آلفا و ویمپل این گروه از سربازانی تشکیل شده بود که یک مدت اثبات را در ارتش خدمت کرده بودند,

 

در اساس ي مبازه تن به تن به خوبی تعلیم دیده و از لحاظ فکری و روانی نیز نفوذناپذیر بودند. این گروه در اکتبر سال ۱۹۹۳ به فرمان رییس جمهور به پایگاه تلویزیونی اوستانکینو حمله کرده و گروه هاي معترضی که در این ایستگاه تلویزیونی مستقر شده و قصد ورود به داخل ایستگاه را داشتند را با شدت تمام سرکوب کردند بدون اینکه خود متحمل تلفات چندانی شوند.

 

 

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام 

رمز موفقیت ارتباط کیت میدلتون و پرنس ویلیام با وجود دعوا و آشتی هاي فراوان در ابتدای ارتباط, اهمیت دادن به تمام ابعاد زندگی زناشویی هست. از زمانی که به یاد داریم تا به حال, ارتباط کیت میدلتون و پرنس ویلیام ارتباط اي تندرست و پیروز بوده هست.

 

اما راز موفقیت انها چیست؟ یک ارتباط عاطفی احتیاج به مراقبت دارد, اگر شما هم دوست دارید بدانید که این زوج خانواده سلطنتی چطور از ارتباط شان مراقبت می‌کنند, در ادامه مقاله در کنار ما بمانید.

 

انها دوست یکدیگرند

گذشته از آن که کیت میدلتون و پرنس ویلیام ازدواج کنند, همدیگر را در سال ۲۰۰۰ در دانشگاه دیدار کرده بودند و از همان سال بود که ارتباط اي دوستانه میان شان شکل گرفت. اگرچه انها پس از سالها رفاقت با یکدیگر ازدواج کردند اما ازدواج شان ارتباط دوستانه اي که میان شان برقرار بود را از بین نبرد. در واقع, رفاقت و صمیمیت میان آنهاست که موجب تداوم ارتباط شان شده هست.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیامبا هم خلوت میکنند
حتی افراد معروفی چون کیت میدلتون و پرنس ویلیام هم گاهی از دوربین خبرنگاران به دور می‌شوند و با خودشان خلوت میکنند. اگر چه انها در مراسم رسمی حتی دست یکدیگر را نمیگیرند, اما این بدین معنی نیست که هیچ ارتباط رمانتیکی میان شان وجود ندارد.

 

انها معتقدند که نباید مسائل خصوصی خود را در ملا عام یا حتی در شبکه هاي مجازی با دیگران به اشتراک گذاشت.به گزارش پارس ناز در واقع ما با اینکار به خود ما خیانت می‌کنیم و این فرصت را به دیگران میدهیم تا در مورد خصوصی ترین مسائل ما اظهار نظر کنند. درک اینکه چه زمانی و چطور با همسرمان خلوت کنیم, یکی از رازهای موفقیت ارتباط اي پایدار هست.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

استقلال خود را از دست نمی‌دهند

درست شبیه زوج هاي دیگر, کیت میدلتون و پرنس ویلیام نیز گاهی کارهایشان را به تنهایی انجام میدهند. اگر چه سبک زندگی آن ها به گونه اي هست که باید بیشتر زمان خود را با هم بگذرانند اما این مانع از استقلال انها نمی‌شود. این زوج فعالیت هاي فردی خود را دارند, دور رفقا خود را خط نکشیده اند و با آن ها هر از گاهی خوش می گذرانند و در واقع این استقلال هست که آن ها را در ارتباط مشترک نیز نیرومند ساخته هست.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

ارتباط رمانتیک خود را حفظ می‌کنند

یکی از راههای داشتن یک ارتباط عاطفی تندرست این هست که همۀ وقت} به دنبال راهی باشیم تا ارتباط را زنده نگه داریم. بعنوان مثال با انجام کارهایی ساده به آن هیجان دهیم. پرنس ویلیام و کیت مدیلتون نیز از هر فرصتی برای بهبود ارتباط شان بهره گیری میکنند. بعنوان مثال انها با هم در رستورانی

 

رمانتیک قرار می گذارند و با خوردن یک شام دونفره هیجان ارتباط شان را بیشتر میکنند. بنابراین برای هر زوجی لازم هست که وقتی را برای خوشگذرانی با طرف مقابلش خالی کنند و آن گونه بر آتش عشق شان بیافزایند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

فعالیت هاي مشترک انجام می‌دهند

انچه در یک ارتباط عاطفی اهمیت دارد, کیفیت زمان با هم بودن هست, نه کمیت آن. احتمالا پرنس و دوشس کمبریج زمان زیادی برای خوشگذرانی نداشته باشند اما از همان زمانی هم که برایشان فراهم میشوند کوشش می‌کنند به برترین شکل ممکن, بهره گیری کنند. در زمان هاي خالی آن ها معمولاً فعالیت هایي

 

راکه مورد علاقه هر دوی آنهاست, انجام میدهند. بعنوان مثال باهم به اسکی میروند یا بازی مورد علاقه شان را در استودیوم با هم تماشا میکنند. گرچه حتماً لازم نیست که این فعالیت ها ورزشی باشد, بلکه هر فعالیتی میتواند صمیمیت ارتباط زوج ها را بیشتر کند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

ناسازگاری نظرات شان را با هم حل می‌کنند

حتی زوج هایي که بی نهایت ارتباط خوبی باهم دارند هم گاهی با ناسازگاری نظر رو به رو می‌شوند, کیت و پرنس ویلیام نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما تفاوت انها آنجاست که می‌دانند چطور دشواری های شان را باهم حل کنند. ناسازگاری نظر در هر ارتباط اي وجود دارد اما مهم این هست که تا گذشته از بدتر شدن اوضاع, آن را حل کنیم, کاری که این زوج خانواده سلطنتی به خوبی بدان آگاهند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

با خانواده خود مهربانند

علاه بر علاقه و احترامی که برای همسرمان می‌گذاریم, باید با خانواده و اطرافیان او نیز به خوبی برخورد کنیم. با اینکار نه تنها در چشم دیگران پرطرفدار خواهیم بود بلکه در چشم همسرمان نیز با ارزش تر جلوه خواهیم کرد. کیت میدلتون نیز از همان لحظه اولی که مادر بزرگ پرنس ویلیام, ملکه الیزابت, را دید, طوری رفتار کرد که به دلش بنشیند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

نظرات خود را صادقانه به زبان می آورند

تا ما آن چه در سرمان می گذرد را به زبان نیاوریم, طرف مقابل مان نمی‌تواند از راز دل ما باخبر شود. بعنوان مثال پرنس ویلیام به کیت گفت که فرزند سومی میخواهد و انها پس از صحبت با یکدیگر به نتیجه اي واحد رسیدند. احتمالا گاهی بیان نظرات موجب بحث شود اما این بحث ها هم, اگر زیاده روی در آن نباشد, برای هر ارتباط اي خوب خواهد بود. بنابراین صداقت و روراستی در بیان نظرات یکی دیگر از رازهای موفقیت این زوج سلطنتی هست.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

جز خودشان, از دیگران هم پشتیبانی میکنند

احتمالاً فکر کنید که نمی‌توانید مثل خانواده سلطنتی مدام به خیریه هاي گوناگون کمک کنید, اما لازم نیست مثل آن ها باشید, فقط کافی ست هر چقدر در توان تان هست را برای کمک به دیگران کنار بگذارید. ممکن هست این مقدار بسیار ناچیز باشد اما همان هم می‌تواند در ارتباط عاطفی شما تاثیر مثبتی بگذارد. اثبات شده که کمک به دیگران باعث ترشح ماده اي در مغز میشود که به شادتر بودن ما کمک میکند و همین حس ارتباط عاطفی را نیز بهبود می بخشد.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

در هر شرایطی پشتیبان یکدیگرند

مهم نیست که پرنس و کیت در یک سفر خارجی باشند یا که در یک جلسه عمومی معمولی, در هر شرایطی انها از یکدیگر پشتیبانی میکنند و همین پشتیبانی هاست که عشق و علاقه انها را نسبت بهم بیشتر میکند و بر تداوم ارتباط شان می افزاید.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

زندگی را ساده میگیرند

بیاییم راستگو باشیم! چه چیزی باعث می‌شود که پرنس و همسرش چنین ارتباط خوبی باهم داشته باشند. یکی از دلایلش این هست که آن ها زندگی را جدی نمیگیرند. بعنوان مثال در شمار زیادی از مواقع ساده از کنار مسائل می گذرند و تنها به دشواری های می‌خندند. انها کوشش می‌کنند تا حد ممکن یکدیگر را بخندانند و از لحظه لحظه خود نهایت لذت را ببرند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

درمورد ارتباط زناشویی کیت میدلتون و پرنس ویلیام ،کیت میدلتون و پرنس ویلیام،زندگی مشترک کیت میدلتون و پرنس ویلیام،عروس سلطنتی انگلستان

 

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند 

برخی از سلبریتی هاي سرشناس دنیا برای زیبایی و جذابیت خود پول هاي بسیار زیادی خرج کرده اند به گونه اي که سوژه شده اند. سلبریتی ها معمولا مبالغ چندان و غیر قابل یقین را برای اتومبیل هاي لوکس, منزل ها و لباسهای صرف میکنند اما این خرج ها در سنجش با خرج هایي که برای اطمینان از جوان ماندن ظاهرشان متحمل می‌شوند

 

مثل انعام به یک گارسن به نظر میرسد. صدها هزار دلار از طرف این افراد به مربیان ورزشی, متخصصان تغذیه خصوصی و طراحان و آرایشگرانی داده میشود که کمک کنند ظاهرشان بی نقص به نظر برسد. برخی حتی پا را فراتر گذاشته و خرج هاي سرسام آوری را میپردازند و زیر تیغ جراحی می‌روند

 

تا با تیک تاک ساعت گذر عمر خود مبارزه کنند. در ادامه ي این متن میخواهیم شما را با سلبریتی هایي آشنا کنیم که ده ها و برخی صدها هزار دلار برای بهتر شدن ظاهرشان خرج کرده اند.

 

۱-لیل کیم

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

لیل کیم, خواننده و مدل سرشناس آمریکایی, آن‌قدر روی صورت خود جراحی زیبایی انجام داده هست که دکتر گری برسلو که برای شمار زیادی از چهره هاي سرشناس جراحی زیبایی انجام داده میگوید احتمالاً او به جراحی زیبایی معتاد شده هست. وی که گفته هیچ جراحی برای کیم انجام نداده در این خصوص چنین گفته هست:”شخصاً بر این باورم که او باید از یک متخصص کمک بگیرد.

 

اگر به همین سبک ادامه دهد مطمئناً صورتش را نابود خواهد کرد. با دقت به مقدار کاری که به نظر میرسد روی صورتش انجام داده هست و با دقت به سرعت تغییراتی که در صورتش ایجاد می‌کند, فکر میکنم که او دشوار داشته و باید از یک متخصص کمک بگیرد”.

 

هم‌چنین وی می‌گوید که علامت هایي از اعتیاد به جراحی زیبایی مثل ” انجام شمار فزاینده اي جراحی زیبایی در نقاط مشخصی از بدن همراه با عدم رضایت در مورد چیزی که دیگران بعنوان یک نتیجه ي مفید می‌بینند” در او دیده میشود.

 

به ادعای دکتر برسلو او چیزی بین ۲۰٫۰۰۰ تا ۲۵٫۰۰۰ دلار برای گونه گذاری, ایمپلنت چانه, جراحی بینی, بزرگ کردن لب ها و روشن کردن پوستش خرج کرده هست. با این وجود وی تا به حال تنها به دو عمل جراحی در بینی خود اعتراف کرده و گفته که این جراحی ها را به دلیل شکستگی بینی در نتیجه ي ضربه ي مشت نامزد سابقش انجام داده هست.

 

۲- جوسلین وایلدنستین

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

جوسلین وایلدنستین به دلیل جراحی هاي زیبایی متعددی که روی صورتش انجام داده به «زن گربه اي» سرشناس شده هست. در واقع این جراحی هاي متعدد باعث شده که وی ظاهری شبیه گربه داشته باشد. به گزارش میرور وی تایید کرده که تا به حال ۶٫۷ میلیون دلار برای انجام جراحی هاي زیبایی صورتش خرج کرده هست و برای انجام جراحی هاي اکثر نیز مشکلی ندارد.

 

وی در این خصوص میگوید:” من به خودم گفته ام که برای ده سال آینده ادامه خواهم داد و بعد احتمالاً از اینکار دست بردارم. این به علت اعتیاد به جراحی نیست اما مخالفتی با جراحی هاي اکثر ندارم. اگر حس کنم که لازم هست با کمال میل اینکار را ادامه خواهم داد. چرا که نه؟ اگر به سن نود سالگی برسم, چه کسی می‌داند؟ احتمالاً یک روزی مسن ترین شخص روی کره ي زمین باشم که جراحی زیبایی انجام میدهد”.

 

۳- ویویکا اَي فاکس

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

ویویکا اي فاکس تایید کرده که جراحی زیبایی انجام داده و تا اندازه ای از این موضوع پیشمان هست. وی در گفت و گو اي گفته هست:” دیگر این جراحی زیبایی مسخره را انجام نخواهم داد. من نخستین نفر یا تنها نفر نیستم اما احمقی هستم که به این موضوع اعتراف میکنم”. با این وجود تنها جراحی هایي

 

که فاکس انجام آنها را تایید کرده ایمپلینت هاي سینه اي و تزریق بوتاکس بوده هست هر چند به نظر می‌رسد که وی جراحی زیبایی بینی نیز داشته اما تا به حال این موضوع را نه تایید و نه رد کرده هست.

 

۴- هایدی مونتاگ

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

هایدی مونتاگ و شوهرش اسپنسر پرَت ۱۰ میلیونی راکه از سریال «تپه ها» «The Hills» بدست آورده اند به باد داده که بخش اعظم آن صرف انجام جراحی هاي متعدد زیبایی روی بدن مونتاژ شده هست. در سال ۲۰۱۰ وی دو بار جراحی زیبایی سینه, لیفت ابرو, جراحی بینی, گیره انداختن در گوش, صاف کردن چانه,

 

برجسته کردن گونه, لیپوساکشن و گود کردن کمر انجام داده هست. بعد از آن وی بار دیگر به دلیل احساس درد و غمگین بودن تصمیم گرفت که جراحی زیبایی انجام دهد. همین طور وی گفته که در ناحیه گردن احساس درد داشته, به عضلات و ستون فقراتش صدمه وارد شده و یکی از دیسک هاي گردنش ترک برداشته هست.

 

وی بعدها اعلام کرد که شمار زیادی از این جراحی ها بدون رضایت او انجام شده هست و پزشکی که به او معرفی کرده اند گفته که این جراحی ها برای او لازم بوده و او در واقع چیزی در این راستا نمی دانسته هست.

 

۵-کیم کارداشیان

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

کیم کارداشیان قسم یاد کرده که به غیر از چندین مورد بوتاکس هیچگونه جراحی زیباییی انجام نداده هست اما کارشناسان با این ادعا مخالفند و بر این باورند که از سال ۲۰۱۱ او دستکم یک جراحی بینی انجام داده هست و هم‌چنین یک صاف کردن چانه, رینوپلاستی غیرتهاجمی با پر کننده

 

و گرچه جراحی فک. هم‌چنین وی در ناحیه تهیگاه خود نیز تزریق چربی داشته که خرج اي بین ۶٫۷۰۰ تا ۷٫۵۰۰ دلار بابت آن خرج کرده هست. به نظر می‌رسد که وی بعد از بدنیا آمدن دخترش اندکی از چربی هاي کمر خود را به لب و تهیگاهش تزریق کرده که آن نیز ۲۰٫۰۰۰ دلار خرج داشته هست.

 

لیزر کردن خط رویش مو که ان را تایید کرده نیز بین ۳۵۰ تا ۱٫۰۰۰ دلار خرج در بر داشته هست. خرج ي پر کننده هاي صورت او نیز بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ دلار برآورد شده و دستکم سالی یک بار باید از نو ترمیم شوند.

 

۶- شارون آزبورن

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

شارون آزبورن خرج هاي سرسام آوری برای انجام جراحی هاي زیبایی انجام داده و خود نیز این موضوع را تایید کرده هست. وی اینکار را با جراحی کوچک کردن معده شروع کرد که با کاهش وزن و شل شدن پوستش همراه شد و به همین علت شارون در صدد رفع این دشواری های برآمد. وی در این خصوص چنین گفته هست:” من روی گردنم لیپوساکشن انجام داده ام

 

و روی آن لیفت نیز انجام داده ام. لیفت سینه نیز داشته ام.بازوهایم را تزریق چربی کرده و شکمم را نیز بالا کشیده ام. خرج ي انجام این جراحی ها ۱۶۰٫۰۰۰ دلار بوده و ارز هر پنی ان را نیز داشته هست”. آزبورن در سال ۲۰۱۲ مجبور شد که مازکتومی انجام داده و ایمپلنت هاي سینه ایش را بردارد. بعد از این ماجراها وی قسم یاد کرد که دیگر جراحی زیبایی انجام نخواهد داد اما یک سال بعد اعلام کرد که بار دیگر جراحی زیبایی داشته هست.

 

۷- دمی مور

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

بر اساس گزارش رسانه ها دمی مور جراحی زیبایی سینه اي داشته و جراحی هاي دیگری از قبلی لیپوساکشن, پر کردن صورت و حتی جراحی لیزری بر روی پوست زانوهایش داشته هست که خرج ي تمامی انها روی هم رفته بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ دلار بوده هست. وی در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که انجام جراحی هاي زیبایی روی برخی از قسمت هاي بدنش را تایید میکند اما هیچ گاه روی صورتش جراحی زیبایی انجام نداده هست.

 

۸- رومر ویلیس

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

دختر دمی مور, رومر ویلیس, نیز به نظر میرسد که دستکم در اساس ي جراحی زیبایی پا جای پای مادرش گذاشته هست. گفته شده که وی با جراح زیبایی مادرش دیدار داشته و از آن جاییکه هر زمان متوجه دشواری های جدیدی در صورت و بدنش میشود بار دیگر به او مراجعه می‌کند. تا به حال وی بین اش را باریک کره

 

و بر حجم لب هایش افزوده هست. هم‌چنین وی پیشانی اش را بوتاکس کرده و دندان هایش را مرتب کرده هست به گونه ای که ظاهرش نسبت به چند سال گذشته بسیار متفاوت بنظر میرسد.

 

۹- نینی لیکس

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

نینی لیکس از گفتگو کردن در مورد جراحی هاي زیباییی که انجام داده ابایی ندارد. وی در سال ۲۰۱۰ در گفت و گو اي تایید کرد که جراحی زیبایی بینی انجام داده و جراحی سینه و لیپوساکشن در ناحیه کمر نیز داشته هست. وی در سال ۲۰۱۶ برای بار دوم جراحی بینی انجام داده و اعلام کرده

 

که این بار به دلیل دشوار پزشکی دست به اینکار زده هست. بر اساس برآوردها خرج ي جراحی زیبایی بینی برای بار دوم تنها بین ۹٫۰۰۰ تا ۱۲٫۰۰۰ برای وی خرج در بر داشته هست.

 

۱۰-کریس جنر

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

کریس جنر در حرف زدن در مورد جراحی هاي زیباییی که انجام داده هیچ گاه احساس خجالت نکرده هست. اما کارن جنر, خواهر او گفته که کریس بسیار اکثر از آن که در رسانه ها اعلام کرده روی بدن خود جراحی زیبایی انجام داده هست, از جراخی سینه گرفته تا خرج هاي دیگری در جراحی هاي متعدد زیبایی که بیش از ۱ میلیون دلار برای وی خرج در بر داشته هست.

 

۱۱-سر تام جونز

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

تام جونز تایید کرده که برای خوش قیافه نگه داشتن خود جراحی هاي زیبایی متعددی روی صورت خود انجام داده هست تا جاییکه دکتر شخصی تام به او هشدار کرده که از اینکار دست بردارد. جونز در این خصوص گفته هست:” او به من پیشنهاد کرد که دیگر دست به اینکار نزنم. من نزد یک جراح زیبایی در بورلی هیلز رفتم

 

و او به من گفت که باید در مورد قسمت پایین چشم هایم بسیار مراقب باشم. او به من گفت که چشم هایم به شدت بیرون خواهند زد. او گفت که باید تا جاییکه می‌توانم ظاهر طبیعی صورتم را حفظ کنم. من قبلاً چندین کشیدگی و لیفت داشته ام”. بر اساس برآوردها وی نزدیک به ۴۶٫۰۰۰ دلار برای جراحی هایي مثل جراحی زیبایی بینی, لیفت صورت و بوتاکس خرج کرده هست.

 

۱۲- بلک چینا

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

بعد از جدایی از راب کارداشیان, وی اعلام کرد که نامزد سابقش به جراحی زیبایی علاقه ي زیادی دارد. کارداشیان در حساب اینستاگرامی خود عنوان کرد که بعنوان هدیه سالگرد ازدواجشان برای همسرش ۱۰۰٫۰۰۰ دلار خرج ي جراحی زیبایی کرده که این خرج ي هنگفت صرف کاهش چربی تهیگاه, لیپوساکشن و جراحی سینه شده هست.

 

۱۳- مایکل جکسون

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

مایکل جکسون آخرین بار اعلام کرد که تنها دو جراحی زیبایی بینی برای آسان تر شدن نفس کشیدن و توانایی ادای نُت هاي بالاتر انجام داده اما هیچ جراحی خاصی روی صورتش انجام نداده هست. اما به قول ي برخی از نزدیکانش جکسون جراحی هاي بسیاری برای بهتر شدن ظاهرش انجام داده بود از جمله افزودن یک شکاف در چانه,

 

سفید کردن پوست برای از میان بردن علامت هاي پیسی, تتو کردن ابرو, رنگ کردن دائمی لب, تزریقات پر کننده صورت و جراحی روی چشم هایش برای پهن کردن آنها. دکتر پاملا لیپکین که در اساس جراحی زیبایی بینی تخصص دارد گفته که جکسون چنان روی بینی خود جراحی زیبایی انجام داده بود که بینی او در شرایطی قرار گرفته بود که هیچ راه اصلاح و بازگشتی به حالت قبلی برای آن وجود نداشت.

 

۱۴- دیوید گست

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

دیوید گست در اظهار نظرهایی عجیب مایکل جکسون را به دلیل وسواس خود در انجام جراحی هاي زیبایی مورد سرزنش قرار داده هست. وی در گفت و گو اي در این خصوص گفته هست:” من وقتی که بسیار جوان بودم نخستین جراحی زیبایی خودم را انجام دادم و این احمقانه ترین کاری بود که تا به حال انجام داده ام. مایکل جکسون دائماً

 

به من می‌گفت که باید جراحی پلاستیک انجام بدهی. روی بینی ام جراحی انجام دادم و او گفت: اکثر, اکثر. احمقانه بود. اگر راهی داشتم حتما به بینی بزرگ آغاز خودم باز می گشتم با یک مقدار کجی در آن. ظاهر بی نظیری داشت.اگر چه خودباوری بسیار بالایی داشتم اما همۀ وقت} فکر میکردم که خوش قیافه نیستم-

 

از این جهت جراحی زیبایی بینی انجام دادم, ایمپلنت استخوان گونه, جراحی زیبایی بینی, ایمپلنت بزرگتر گونه و بعد از آن برداشتن آن ایمپلنت هاي گونه وقتی که دیدم شبیه موش خرما شده ام. بعد از هر زمان جراحی پلاستیک, مایکل به آپارتمان من در بورلی هیلز می آمد و از من مراقبت میکرد. برای من موسیقی اجرا میکرد, ساندویچ کره بادام زمینی و ژله برایم درست می‌کرد”.

 

۱۵-ژانت جکسون

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

ژانت جکسون همواره زندگی شخصی اش را به دور از ازدحام رسانه ها حفظ کرده هست به همین علت کسی دقیقاً نمی‌داند که او در طول زمان چه جراحی هایي انجام داده یا نداده هست. اما به قول ي کارشناسان این حوزه وی دستکم یک جراحی زیبایی بینی, ایمپلنت گونه و جراحی زیبایی پلک برای پهن شدن نگاه خیره اش انجام داده هست.

 

۱۶- لا تویا جکسون

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

لا تویا جکسون شباهت بسیار زیادی به برادرش مایکل جکسون دارد که گرچه ربطی به زن هاي مشترکشان ندارد. به قول ي برخی رسانه هاي معتبر, بینی لا تویا نیز مثل بینی برادرش در اثر انجام جراحی هاي متعدد نابود شده هست. اما وی همواره نابود کردن چهره وبدن زیبایش را رد کرده هست.

 

وی قبلاً مشکلاتی در اساس ي نفس کشیدن داشته اما همواره جراحی هایش را به داشتن آلرژی و یا بی کیفیت بودن هوا نسبت داده هست. همین طور به ادعای کارشناسان وی روی چانه اش نیز جراحی زیبایی انجام داده هست.

 

۱۷- جوآن ریورز

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

احتمالاً باورکردنی نباشد اما به قول ي ملیسا ریورز,دختر جوآن ریورز, مادرش در طول زندگی اش ۳۴۸ جراحی زیبایی انجام داده هست. نخستین جراحی او بالا کشیدن پلک در سن ۳۲ سالگی بود که بعد از آن نیز دو جراحی لیفت صورت, یک جراحی زیبایی بینی و چندین مورد بوتاکس داشت.