افزایش رتبه سایت از طریق ماندن کاربران روی سایت شما

یکی از پارامترهایی که شاید کمتر مورد توجه قرار می گیرد و بر روی رتبه سایت ها و وبلاگ ها در گوگل و رتبه alexa  تاثیر مستقیم دارد ، زمان ماندن کاربران روی صفحات سایت یا وبلاگ شماست. حال اینکه چطور می توان کاربر را بیشتر روی سایت ماندگار کرد به عوامل زیر بستگی دارد :

بروز رسانی سایت

آپدیت کردن مطالب سایت و بروز رسانی محنوا ، یکی از مواردی است که کاربر را بیشتر مجذوب سایت شما می کند و با هر بار ورود کاربر به سایت شما ، مطالب جدید و متنوعی را مشاهده کرده و زمان بیشتری را در سایت صرف می کند. از آن طرف هرچه سایت کمتر بروز رسانی شود ، کاربر با مشاهده مطالب تکراری ، اشتیاق خود را از سایت شما از دست می دهد و ممکن است سریعا سایت شما را ترک کند.

 

محتوای جذاب

هر چه مطالبی که در سایت شماست جذابیتش برای کاربر بیشتر باشد ، کاربر را بیشتر از سوی کاربران دیگر ، لینک های شما در سایر سایت ها و موتورهای جستجو ، به سمت شما راهی خواهد کرد.

 

چند بخش کردن مطالب طولانی

اگر قصد ارائه مطلبی را دارید که از نظر متن یا تعداد تصاویر طولانی خواهد بود ، آن را به چند بخش تقسیم کنید و آن را در مطلب های جداگانه و با ذکر مطلب به همراه شماره در سایت درج کنید تا کاربر نیز سایر صفحات سایت شما را بررسی و زمان ماندن خود در سایت شما را افزایش دهد.

 

نمایش مطالب سایت درچند صفحه

اگر تعداد مطالب سایت شما زیاد است حتما آنرا در چندین صفحه برای کاربر به نمایش بگذارید ، معمولا نمایش بین ۵ تا ۱۰ مطلب در هر صفحه کاربردی و معقول است. نمایش تعداد زیاد مطالب در یک صفحه کاربر را خسته و زمان ماندن کاربر در سایت را کاهش می دهد.

 

خدمات پشتیبانی آنلاین

ابزار پشتیبانی آنلاین که توسط سایت یک ابزار ارائه شده است ، سامانه ای برای گفتگوی آنلاین مدیر سایت و کاربران بوده که باعث ماندن کاربر در صفحه سایت یا وبلاگ شما خواهد بود و زمان زیادی را کاربر می تواند بخاطر گفتگوی آنلاین با شما جهت کسب راهنمایی ، مشاوره و … در سایت شما بگذراند.

 

بازیابی رمز عبور کانال آپارات

بازیابی رمز عبور کانال آپارات

این مشکل برای هر حساب اینترنتی ممکن است پیش بیاید که رمز عبوری که برای ورود به آن مورد نیاز است را فراموش کنید. به همین دلیل معمولاً در صفحۀ ورود پیوندی برای رفتن به صفحۀ راهنما برای برگردانی رمز عبور وجود دارد که زمانی که روی آن کلیک می‌کنید، سامانه به شما خواهد گفت که برای رفع مشکل‌تان باید چه کار کنید. پس اگر شما هم رمز عبور حساب کاربریِ خود را در سامانۀ آپارات فراموش کردید، با آموزش بازیابی رمز عبور کانال آپارات همراه ما باشید.

بازیابی رمز عبور کانال آپارات

بازیابی رمز عبور کانال آپارات

وارد صفحۀ ورود به آپارات به نشانی www.aparat.com/signin شوید و روی پیوند “اطلاعات ورود را فراموش کردید؟ کمکتون میکنیم.” کلیک کنید.

صفحه ورود به آپارات

صفحه ورود به آپارات

به صفحۀ دیگری هدایت خواهید شد که در آنجا باید یکی از مشخصه‌هایی که در حال حاضر آن را می‌دانید را انتخاب کنید، تا سامانه شما را راهنمایی کند تا بتوانید رمز عبور کانال خود را بازگردانی کنید.

مراحل بازیابی رمز عبور کانال آپارات

مراحل بازیابی رمز عبور کانال آپارات

بازیابی از طریق نام کاربری

اگر نام کاربری کانال خود را دارید، این گزینه را انتخاب کنید و نام کاربریِ کانال خود را در جعبه‌ای که ظاهر می‌شود وارد کنید. نام کاربری همان قسمت آخر نشانیِ کانال شماست. مثلاً اگر کانال بلاگینگ aparat.com/bloging باشد، نام کاربری می‌شود؛ bloging. این نام کاربری را خودِ شخصِ شما در هنگام ثبت نام در آپارات تعیین کرده بودید.

پس از اینکه نام کاربریِ خود ار وارد کردید و روی “ادامه” کلیک کردید، در مرحلۀ بعدی به شما قسمت‌هایی از نشانی ایمیل‌تان نمایش داده خواهد شد که باید آن را انتخاب کرده و نشانیِ کامل آن را در جعبۀ زیرین وارد کنید. سپس روی “ادامه” کلیک نمایید. اگر ایمیلی که وارد کرده بودید درست باشد، برای شما یک نامه به همراه پیوندی درون آن به نشانیِ ایمیلِ شما ارسال خواهد شد که باید وارد صندوق ایمیل خود شده و روی آن پیوند کلیک کنید، تا وارد مراحل تغییر رمز عبور خود شوید.

پس به راحتی می‌توانید با داشتن نام کاربریِ کانال خود در آپارات همچنین دسترسیِ به صندوقِ ایمیل خود، رمز عبور فراموش شده را بازگردانی کنید.

بازیابی از طریق تلفن همراه

اما اگر شماره تلفن همراه خود را در سامانۀ آپارات ثبت کرده باشید، از این روش هم می‌توانید استفاده کنید. فقط مشکلی که وجود دارد این است که تا این لحظه ما در ناحیۀ کاربری آپارات قسمتی با عنوان شماره تلفن همراه ندیدیم که خواسته باشیم شماره تلفنِ خود را به آپارات معرفی کنیم. پس شاید این قابلیتی باشد که در آینده قصد اضافه کردنش را دارند.

با انتخاب این گزینه و وارد کردن شماره تلفن همراه خود در جعبۀ زیرین آن، روی “ادامه” کلیک کنید تا سامانه شما را به مرحلۀ بعدی هدایت کند. اگر این شماره تلفنی که شما وارد کردید هم در سامانه موجود باشد، مراحل بازگردانی رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

بازیابی از طریق ایمیل

مستقیم از طریق نشانیِ ایمیل‌تان هم می‌توانید پیوند تغییر رمز عبور را در صندوق ایمیلِ خود دریافت کنید. کافی است این گزینه را انتخاب کرده و نشانیِ ایمیلِ خود را درون جعبۀ زیر آن وارد کنید و روی “ادامه” کلیک کنید. کار تمام است. حالا دستور العمل بازگرانی رمز عبور آپارات به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

این توضیحاتی بود برای بازیابی رمز عبور کانال آپارات برای مواقعی که شما رمز عبور خود را برای ورود به بخش مدیریت کانال فراموش کردید. با دیگر آموزش های آپارات همراه ما باشید.

حبیب خواننده پرآوازه و محبوب ایرانی درگذشت+عکس

حبیب خواننده پرآوازه و محبوب ایرانی درگذشت+عکس

حبیب خواننده پرآوازه و محبوب ایرانی درگذشت+عکس 

حبیب محبیان امروز در اثر ایست قلبی درگذشت . این خواننده در روستای نیاسته کتالم در رامسر دار فانی را وداع گفته است . 

 

زکریا اشک پور سخنگوی مرکز اورژانس مازندران افزود: صبح امروز جمعه در ساعت ۹ و ۱۷ طی تماس با مرکز پیام اورژانس غرب استان مازندران برای انجام مأموریت در روستای نیاسته در کتالم رامسر درخواست آمبولانس شد که پس از حضور در محل متوجه شدیم فردی که دچار ایست قلبی شده حبیب محبیان خواننده موسیقی ایرانی است.

حبیب خواننده پرآوازه و محبوب ایرانی درگذشت+عکس

وی اظهار کرد: پس از اعلام مأموریت بلافاصله، همکاران به محل اعزام شدند و پس از بررسی وضعیت متوجه شدند که متأسفانه وی فاقد هرگونه علائم حیاتی و سیانوز کامل و مردمک‌ها گشاد شده بود. به گفته اشکپور، حبیب محبیان سابقه مشکل قلبی داشت و اقدامات احیا مؤثر نبود.