خانم بازرس ویژه رئیس صداوسیما به ایران برنگشت + عکس

خانم بازرس ویژه رئیس صداوسیما به ایران برنگشت + عکس

خانم بازرس ویژه رئیس صداوسیما به ایران برنگشت

 

چهره جنجالی شهرزاد میر قلی خان را زمانی که وی در زندانهای آمریکا به علت خرید دوربین دید در شب محبوس بود همگان به خاطر دارند . در آنزمان وی پس از سه سال به وساطتت دولت عمان از زندانهای آمریکایی آزاد شد و به عمان و سپس به ایران آمد . وی پس از آن به سمتهای اجرایی در دولت احمدی نژاد منصوب شد .به گزارش پارس ناز حالا خبر میرسد خانمی که بازرس ویژه رئیس صداوسیما شد، از سفر به عمان بازنگشت.وی حتی در فیس بوکش محل سکونت خود را از ایران به عمان  تغییر داده و این عمل شایعه ی اینکه وی به قصد اقامت به مسقط رفته است ، تشدید میکند.

 

شهرزاد میرقلی‌خان که با انتصاب محمد سرافراز به ریاست صداوسیما ، به‌همراه وی از امور بین‌الملل شبکه پرس تی‌وی به جام جم رفت و عهده‌دار مسئولیت کلیدی بازرس ویژه رییس صداوسیما بود نیمه دی‌ماه بصورت ناگهانی از کشور خارج و به مسقط پایتخت عمان رفت.

 

با گذشت دوهفته از خروج از كشور بازرس ويژه سرافراز، مديريت ارشد اين سازمان دچار بحراني جدي شده است. خانم میرقلی‌خان در صفحه فیس‌بوک خود مسقط را بعنوان محل اقامت خود معرفی کرده است.گفته می‌شود خروج ناگهانی وی به دنبال جلسه‌ای با برخی نهادها بوده است.

خانم بازرس ویژه رئیس صداوسیما به ایران برنگشت + عکس

رسانه‌های رسمی سال ٢٠٠٧ خبر از محکومیت شهرزاد قلی خانی بدلیل خرید دوربین با کاربرد دید در شب برای دولت ایران داده بودند و وی سال ٢٠١٢ پس از آزادی به ایران بازگشته و بعنوان مدیر روابط عمومی و بین‌الملل پرس تی‌وی منصوب گردیده بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

بازیکن تیم ملی ایران به آلمان پناهنده شد + عکس

 

پناهنده زن افغان که در ایران جراح زنان شد + عکس

 

تصاویری از پناهنده شدن بازیگر مشهور

 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان بهمن ۹۴

 

سنگسار دو زن همجنسگرا در شهر دورتموند آلمان+عکس

 

 

 

 

آلوده بودن لیموترش های وارداتی به ایران

آلوده بودن لیموترش های وارداتی به ایران

آلوده بودن لیموترش های وارداتی به ایران 

لیموترش های وارداتی به ایران آلوده هستند.این لیموها بصورت قاچاق به کشور وارد میشوند و همچنین موجب زیان بزرگی به کشاورزان داخلی نیز میگردد. نائب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان میوه در برنامه “صبح و گفت وگو” رادیو گفت وگو از آلوده بودن محصولات قاچاق سخن گفت و واردات آن را موجب خساراتی برای کشاورزی داخلی دانست.

 

صدرالدین نیاورانی در گفت وگوی تلفنی با این برنامه گفت: « لیمو ترش بصورت قاچاق وارد کشور شده که باید جلوی آن گرفته شود و ممکن است در پوست آن آفاتی باشد که برای تولید و کشاورزی ما زیان بار باشد.»

 

وی با اعلام اینکه در برخی زمان ها همچون شب نوروز نیازمند واردات اقلامی چون نارنگی هستیم، اظهار کرد :«این محصول هر سال بصورت قاچاق از پاکستان وارد می شود ولی با این کار باید ریشه ای برخورد و توسط مسئولان بررسی شود؛ چنانچه حدود پنج سال پیش این کار اجرایی می شد و از نظر زمانی، بازه ای را برای واردات آزاد می کردند.»

 

نیاورانی با بیان اینکه در این زمان، تاجران میوه سلامت را وارد و عوارض و مالیات را نیز پرداخت می کنند، ادامه داد: «وزارت جهاد با دید حمایت از تولید به کشاورزی نگاه می کند ولی هنوز برای آن ها جا نیفتاده که باید در مواقعی اقدام به واردات کنیم که ضربه به تولید نبوده و حمایت از تولید داخلی است.»

 

در ادامه حسین مهاجران، رئیس اتحادیه میوه و تره بار درگفت وگو با برنامه “صبح و گفت وگو” رادیو گفت وگو با بیان اینکه حتی یک کیلو آلبالو وارد کشور نشده است، اظهار کرد: «امسال تولید آلبالو با بذر خارجی بیشتر از قبل است ولی لیمو ترش وارد می شود و فاجعه آن زمان است که انار افریقا در این فصل کیلویی ۴۰ هزار تومان قاچاق می شود.»

 

وی تنها ۴ قلم میوه را برای واردات آزاد دانست و افزود: «در متن قانون آمده که اگر فروشنده به تعهدات عمل نکند، مغازه او بسته شود. در میدان باید به این قانون عمل شود؛ تا کنون چندین نوبت هیئت مدیره فروشنده ها را تغییر داده ولی هنوز اقدامی موثر انجام نشده.»