داعش برای کشتن دختر ایرانی جایزه تعیین کرد

داعش برای کشتن دختر ایرانی جایزه تعیین کرد

داعش برای کشتن دختر ایرانی جایزه تعیین کرد 

داعش برای دختر ایرانی جوانا پالانی جایزه تعیین کرده است و به شدت دنبال کشتن این دختر است. دختری که بری داعشی ها خیلی دردسر درست کرده است. گروه تروریستی داعش از تعیین جایزه یک میلیون دلاری برای کشتن دختر ایرانی‌تبار تبعه دانمارک که در کنار کردها جنگیده، خبر داد.

 

داعش برایجوانا پالانی، دختر ۲۳ ساله دانمارکی است که با سفر به سوریه، در کنار نیروهای کُرد بر ضد داعش جنگید و پس از بازگشت به کشورش، اکنون با مجازات ۶ ماه زندان روبرو شده است.دانمارک، شهروندان خود را از سفر به هر کشور خارجی با هدف جنگ و درگیری، منع کرده و قانون شکنان را به مجازات تهدید نموده است.

 

وکیل جوانا اعلام کرده که نخستین جلسه محاکمه وی، سه روز دیگر برگزار می شود و احتمالا او به ۶ ماه زندان محکوم خواهد شد.مجله دانمارکی “برلنسک” نوشت: پدر و پدربزرگ جوانا، از اعضای پیشمرگه بوده اند و او اصالتا یک کُرد ایرانی است که با خانواده اش در کودکی به کپنهاگ مهاجرت کرده است.

 

جوانا در مصاحبه با روزنامه نیویورک پست، گفت: کشتن داعشی ها خیلی آسان است. آنها خودشان را به سادگی به کشتن می دهند؛ اما سربازان سوری بسیار خوب آموزش دیده اند.وی تاکید کرد که در سال ۲۰۱۴ برای جنگ با داعش به سوریه رفته و در شمال این کشور به نیروهای دفاع مردمی کرد

 

ملحق شده و ۶ ماه بعد، به عضویت پیشمرگه در آمده است.داعش روز شنبه ۲۷ آذر ماه اعلام کرد؛ به کسی که بتواند جوانا را بکشد، یک میلیون دلار جایزه خواهد داد.

داعش برای کشتن دختر ایرانی جایزه تعیین کرد

داعش برای کشتن دختر ایرانی جایزه تعیین کرد

داعش برای کشتن دختر ایرانی جایزه تعیین کرد

داعش برای کشتن دختر ایرانی جایزه تعیین کرد

 

 

هیلاری کلینتون گریه کیتی پری را درآورد

هیلاری کلینتون گریه کیتی پری را درآورد

هیلاری کلینتون گریه کیتی پری را درآورد 

کیتی پری در مراسمی که جایزه آن را برنده شده بود ناگهان به طور غیر منتظره ای جایزه را از دستان هیلاری کلینتون دریافت نمود. هیلاری کلینتون ، وزیر امور خارجه اسبق امریکا در یک دیدار غیرمنتظره شخصا نشان افتخار
یونیسف را به خواننده مشهور کتی پری اهدا کرد. 

 

کاندید بازنده انتخابات ریاست جمهوری امریکا در دومین حضور عمومی خودپس از نتیجه انتخابات و شکست در برابر رقیبش دونالد ترامپ، در این مراسم که بسیاری از مهمانان مشهوررا در خود جای داده بود، شرکت کرد.
هیلاری کلینتون گریه کیتی پری را درآوردهیلاری کلینتون در یک دیدار غیرمنتظره کتی پری را با جایزه بشردوستی ادری هپبورن غافلگیر کرد.در این میان شاید هیچکس به اندازه کتی پری از حضور وی هیجان زده نشد، چرا که به محض ورودکلینتون به سالن و اهدای جایزه به وی، شروع به گریه کرد. هیلاری کلینتون نشان افتخار بشردوستی“ادری هپبورن” را به پاس انجام امور خیرخواهانه ای که پری در این سازمان انجام داده بود،به وی اهدا کرد.

 

بدون شک هیلاری کلینتون برای قدردانی از این ستاره پاپ تصمیم به غافلگیرکردن وی گرفت چرا کهاین ستاره در طی یک سال گذشته به طور پیوسته برای کمپین تبلیغاتی هیلاری فعالیت می کرد و حتیتصدیق کرد والدینش به دونالد ترامپ رای داده اند.
هیلاری کلینتون گریه کیتی پری را درآوردکتی پری و هیلاری کلینتون در کنار پاملا فیوری(چپ) و کریل استرن (راست)

 

کلینتون در این مراسم تنها درمورد کارهای یونیسف صحبت کرد و گفت:”تک تک بچه ها لایق زندگی خوبتا ۷۰ سال بعدی زندگی خود هستند. یونیسف از حقوق کودکان دفاع می کند و به گزارش پارس ناز در فراهم کردن غذا، امنیت،مراقبت های پزشکی و تحصیلات کمک کرده و برای ده ها میلیون پسر و دختر در سراسر دنیا فرصت هاییبرای زندگی بهتر ایجاد کرده است.”

 

کتی پری نیز هنگام دریافت جایزه و ایراد سخنرانی، بخش اعظم صحبت هایش را به تحسین و تشکر ازهیلاری کلینتون اختصاص داد.
هیلاری کلینتون گریه کیتی پری را درآوردکتی پری همراه با نامزدش اورلاندو بلوم در این مراسم حضور داشت 

هیلاری کلینتون گریه کیتی پری را درآورد

 

 

عجیب ترین عمل های جراحی زیبایی در جهان

عجیب ترین عمل های جراحی زیبایی در جهان

عجیب ترین عمل های جراحی زیبایی در جهان 

انجام عمل های جراحی که بسیار هزینه بر هستند و برخی از آن ها زیبایی که هیچ،انسان را به شکل عجیب و غریبی هم در می آورند. عمل های زیبایی عجیبی در دنیا باب شده که با وجود ریسک فراوان، مشتری های غیرعادی را به خودش جذب کرده است.

 

جراحی های زیبایی عجیبی در دنیا ابداع شده اند که هیچ وقت تا به حال درباره شان نشنیده ایم. این جراحی های عجیب هدفشان تغییر دادن چهره مشتری های مشکل پسند و عجیب است. مشتری های پولدار و ساده لوحی که حاضرند چندین هزار دلار پول خرج کنند تا کسی به نام جراح زیبایی، انگشت پایشان را ببرد یا آن ها رابه فلج دائمی صورت مبتلا کند.

 

چاله ۷ میلیون تومانی

بعضی ها فکر می کنند هر کس موقع خندیدن روی گونه اش چال بیفتد، جذاب تر است و دیگران برای دیدنش سر و دست می شکنند. بعضی از مردم به طور مادرزادی این ویژگی را ندارند، خودشان را به هر دری می زنند تا روی لپ هایشیان چال بیفتد. به دلیل همین اصرار عجیب و غریب هم هست

 

که نوع جدیدی از جراحی زیبایی در بعضی از نقاط دنیا انجام می شود که کارش، ایجاد چال بر روی گونه افراد است. این جراحی عجیب که به نام «دیمپل پلاستی» مشهور شده، به صورت سرپایی انجام شده و معمولا حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه هم طول می کشد.

عجیب ترین عمل های جراحی زیبایی در جهانعمل زیبایی: چاله ۷ میلیون تومانی

 

در این جراحی که دو هزار دلار (حدود هفت میلیون تومان) برای بیمار آب می خورد، جراح، سوراخ های کوچکی را در گونه بیمار ایجاد کرده و بعد آن جا را بخیه می زند تا شبیه چال گونه به نظر برسد. این بخثه ها باید حدود یک هفته به همان حالت باقی بمانند تا شکل گونه تغییر کرده و روی لپ بیماران، چال بیفتد.

 

من آدم فضایی هستم

مشتری های این نوع خاص از جراحی گوش، دوست دارند شرور و وحشتی به نظر برسند. به خاطر همین گوش هایشان را به جراحانی که elfing یا گوش فیل برایشان بسازد.گفته می شود که یکی از مشتری های عجیب این شیوه جراحی، شیطان پرستان هستند اما کسانی که به شیطان علاقه و اعتقادی ندارند

 

هم این جراحی را انجام داده اند چون فکر می کنند، آدم فضایی بودن آنها را شرورتر نشان می دهد و هر چقدر وحشی تر به نظر برسند، بین همدستان خودشان مقبول تر هستند.این جراحی آن قدر عجیب و غریب است و گوش ها را دچار مشکلات غیرقابل جبران می کند که فقط عده کمی از پزشکان در دنیا

 

حاضر به انجام دادن آن هستند. در این روش، گوش طوری تغییر می کند که به اسطوره های عجیب و غریب داستان ها خیالی و فضایی شباهت پیدا کند. بعد از این عمل جراحی، معمولا شنوایی هم دچار مشکل می شود که البته این برای بیماران عجیب اصلا مهم نیست.

 

لطفا گوش مرا ببرید!

لاله گوش یکی از نقاط حساس بدن است که به مرور زمان و بالا رفتن سن، شل شده و حالت افتادگی پیدا می کند. استفاده از گوشواره یا آویزان کردن وسایل سنگین از این قسمت گوش باعث می شود که به مرور زمان تغییر شکل بدهد.

عجیب ترین عمل های جراحی زیبایی در جهانعمل زیبایی: بریدن گوش

 

بعضی ها هستند که این تغییر شکل را دوست ندارند و به خاطر همین سلیقه عجیب شان، نوعی خاص از جراحی گوش ایجاد شده که هدفش تغییر ظاهری لاله گوش است. جراحان پلاستیک خاصی وجود دارند که در ازای دریافت حق الزحمه ای حدود یک میلیون و ۶۰۰ تا دو میلیون تومان،

 

بخش های اضافی لاله گوش را بریده و آن را ترمیم می کنند. این عمل جراحی پول ساز آن قدر راحت است که به امکانات خیلی عجیبی نیاز ندارد و معمولا در عرض چند دقیقه انجام می شود. به همین دلیل هم هست که بعضی از پزشکان عجیب و غریب ترجیح می دهند درباره این نوع خاص جراحی، حسابی بازارگرمی کنند.

 

افزایش قد با پلاتین

«در عرض سه روز قد بلند شوید!» این جمله را خیلی از ما در تبلیغات مختلف تلویزیونی و غیرتلویزیونی دیده ایم. پزشکانی وجود دارند که ادعا می کنند می تواند با کارهای ابتکاری خاص، قد بیمارانشان را بکشند تا آن ها بلندتر به نظر بیایند. یک یاز این عمل های جراحی عجیب، طوری طراحی شده که با ایجاد فاصله

 

بین مفصل های زانو سعی می کند قد را بلندتر جلوه بدهد، آن هم در حالی که بین دو غضروف عملا هیچ چیز دیگری به جز پلاتین وجود ندارد!در این جراحی زیبایی، که عمر چندانی هم ندارد، پزشک جراح بین دو غضروف زانو فاصله ایجاد کرده و بین این فاصله را با پلاتین نگه می داند.

 

کسانی که این مدل جراحی را مد کرده اند می گویند که عصب ها و عضلات، این فاصله را پر می کنند و به زودی اطراف پلاتین پر از رگ و پی می شود به همین دلیل، بیمار بعد از مدتی صبر می تواند از قد بلندش لذت ببرد.اگر تصمیم دارید با استفاده از عمل جراحی قدتان را بلندکنید باید بگوییم که در این روش،

 

ممکن است طول پلاتین اضافی به دقت انتخاب نشود بنابراین ممکن است یکی از پاهایتان بلندتر و دیگری کوتاه تر بشود. علاوه بر مشکلاتی که در آینده باری لگن تان پیش می آید فلج احتمالی را هم نباید دست کم بگیرید. جالب است بدانید این عمل حتی در صورت موفقیت آمیز بودن فقط سه تا چهار سانتی متر به قدتان اضافه می کند نه بیشتر.

 

زیبایی به سبک یانگوم

زیبایی در میان هر ملتی معمولا تعریف خاص خودش را دارد. اروپایی ها که خودشان چشم آبی و موبلوند هستند، به نظرشان موی مشکی جذاب است. در این میان، سلیقه بعضی از مردم، زمین تا آسمان با بقیه دنیا متفاوت است. مردم کره جنوبی یکی از این افراد هستند. از نگاه برخی از مردم کره،

 

صورت یک زن زیبا باید به شکل V باشد کسی که این ویژگی را نداشته باشد، هیچ جذابیتی برای کسی ندارد. به همین دلیل هم هست که کره ای ها با سلبیقه عجیب شان، پزشکان جراح پلاستیک را وادار کرده اند با دست کاری چهره اصلی، از آن هات یک V بسازند.

عجیب ترین عمل های جراحی زیبایی در جهانعمل زیبایی: چهره به سبک یانگوم

 

این عمل زیبایی یکی از پرخطر ترین عمل های جراحی است. به غیر از این که ممکن است به چهره رویایی تان نرسید، ممکن است با این کار صورت تان را باری همیشه از دست بدهید. یکی از عوارض معمول در چنین عملی، از دست دادن کنترل عضلات صورت در دوران نقاهت است، عوارضی که اگر ادامه پیدا کند، باعث قلج دائمی صورت می شود.

 

کفش پاشنه بلند دائمی بکارید

کفش پاشنه بلند یکی از پوشیدنی های رایج در مهمانی های بانوان است. این موضوع تا زمانی که صحبت از یک مهمانی ساده باشد، حرف غیرمعمولی به نظر نمی رسد. ماجرا زمانی عجیب تر می شود که بدانید عده ای از بانوان برای این که زیباتر به نظر برسند، پنجه پایشان را عمل کرده و آن را بلندتر می کنند.

 

این عمل عجیب با تزریق کلاژن به پا انجام می شود که حجم و ارتفاع پا را بالاتر از معمول نشان می دهد، از آن جا که این لایه تزریقی در کف پا قرار گرفته، محدودیت چندانی برای تزریق مواد بهبدن وجود ندارد و این طور که جراحان عجیب ادعا می کنند، با این روش، قد تا چنمد سانیت متر بلندتر می شود.

 

کسانی که این عمل را انجام داده اند برای این که بلندقد به نظر برسند، چیزی حدود ۵۰۰ دلار (حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان) برای هر پاشنه هزینه کرده اند. اگر کسی این قدر پول اضافی در جیبش دارد و نگران خطرات بعد از این عمل جراحی عجیب هم نیست می تواند در صف جراحی قرار بگیرد. البته هنوز هم راه ساده تری برای رسیدن به این هدف وجود دارد؛ کفش پاشنه بلند بخرید.

 

عملی برای به دست آوردن خوش شانسی

برای بعضی از مردم خرافاتی، به خصوص آن هایی که در کشورهای شرقی زندگی می کنند و به فال دست معتقدند عمل کف دست یک کار معمول و جدی به حساب می آید.از نظر ژاپنی ها، سرنوشت انسان از آغاز تا پایان روی کف دستش نقش بسته است، یکی از نکاتی که از نظر ژاپنی ها

 

در کف دست هر کسی نقش بسته، میزان خوش شانسی و بدشانسی اوست. به همین دلیل هم هست که این آدم های خرافاتی سعی می کنند با روش هایی مثل تزریق مواد پلاستیکی روی خطوط کف دستشان، بیشتر عمر کنند.

 

لطفا انگشتم را ببرید

انگشت کوچک پا، یکی از مشکلات جدی بعضی از کسانی است که به زیبایی شان اهمیت می دهند. شاید باور این موضوع برایتان سخت باشد ولی عده ای در دنیا وجود دارند که صرفا برای این که اندازه انگشت کوچک پایشان با سایر کفش یکی شود، تن به تیغ جراحان زیبایی می سپارند.

 

این افراد برای این که پایشان را راحت در کفش مهمانی- که عموما پاشنه بلند و کمی تنگ است- فرو کنند، از جراحان پلاستیک می خواهند تا این انگشت کوچک را کوچک تر کنند. پوشیدن کفش مهمانی آن قدر برای این آدم ها مهم است که بعضی هایشان حتی به پزشکان توصیه می کنند انگشت کوچک پای آن ها را از بیخ و بن ببرند.

 

زبان مارمولکی زیباتر است

عمل چشم، بینی و حتی بخش های مختلف چهره معمولا به عنوان عمل های زیبایی در دنیا معرفی می شوند. اما کسانی در دنیا وجود دارند که به نظرشان زیبایی در زبان آدم ها نهفته است! یکی از عمل های جراحی زیبایی که مدتی است باب شده و آدم های عجیب و غریب از مشتری های پر و پا قرص آن هستند، عمل زیبایی زبان است.

عجیب ترین عمل های جراحی زیبایی در جهانعمل زیبایی: زبان مارمولکی

 

جراحان زیبایی که این مشتری های خاص به آن ها مراجعه می کنند، با بریدن و اضافه کردن بخش های جدیدی به زبان انسان، شکل اصلی آن را تغییر دهد یا طول زبان را بلندتر از معمول می کنند. این نوع خاص از جراحی زیبایی که به عمل «زبان مارمولکی» مشهور شده، می تواند باعث از دست رفتن بخشی از چشایی انسان شود اما به نظر کسانی که برای این مدل خاص زیبایی پول خرج می کنند، کاملا ارزشش را دارد.

 

سیکس پک ۷۰ میلیونی

بدن های ورزشکاری و چند طبقه، یکی از ویژگی های ظاهری است که بعضی از آقایان زودباور فکر می کنند با وجود آن جذاب تر به نظر می رسند. به همین دلیل هم هست که به جای کار کردن روی اخلاق و رفتارشان، راهی باشگاه شده و با انجام تمرین یا رژیم های خوراکی سخت سعی می کنند

 

ظاهرشان را آن طور که به نظر خودشان بهتر است، بسازند. اما بعضی از آقایان حتی حوصله ورزش کردن را هم ندارند. آنها دنبال راه بی دردسرتر و البته پرخرج تری برای رسیدن به هدفشان هستند.آنها با عمل جراحی عجیب و خطرناکی خودشان را با پرداخت هزینه های هنگفت جراحی به تیغ پزشکان می سپارند.

 

جراحی زیبایی شکم مردان، معمولا حدود شش ساعت طول می کشد و بیمار بعد از انجام عمل جراحی باید دست کم هفت تا ۱۰ روز درخانه استراحت کند. اگر مشکل دیگری پیش یاید، معمولا حدود سه تا چهار هفته بعد از جراحی، بدن عضلانی قلابی، خودش را نشان می دهد.

 

اگر کسی بخواهد این عمل جراحی خاص را انجام بدهد، باید حدود هفت تا ۲۰ هزار دلار (حدود ۲۲ تا ۷۰ میلیون تومان) فقط دستمزد جراح پرداخت کند. هرچقدر بیشتر پول بدهید، جراح معروف تری عمل تان می کند. نکته مشترک تمام این جرح ها آن است که هیچ کدامشان به شما نمی گویند، این جراحی کاملا تقلبی و غیرواقعی است.

 

 

 

شکار بزرگترین گربه ماهی در آمریکا

شکار بزرگترین گربه ماهی در آمریکا

شکار بزرگترین گربه ماهی در آمریکا 

گربه ماهی غول پیکر در آمریکا توسط یک ماهیگیر صید شد که تصاویر آن به سرعت در دنیای مجازی منتشر گردید. بر اساس گزارشات محلی، یک روز قبل از روز شکرگزاری (۴ آذر در ایالات متحده) یک گربه ماهی غول پیکر ۵۰ کیلوگرمی توسط مردی ماهی‌گیر در کارولینای شمالی (یکی از ایالت‌های آمریکا) صید شد.

 

صیاد این ماهی غول پیکر ، مردی به نام ریهان بروینگتون (Rihan Brewington) است. او این ماهی را در رودخانه کیپ فیر (Cape Fear River) در ایالت کارولینای شمالی شکار کرد. با وجود اندازه این گربه ماهی غول پیکر ، بروینگتون توانست با شکار آن، به میزان ۲٫۳ کیلوگرم رکورد ایالتی صید گربه ماهی را جابه‌جا کند.

شکار بزرگترین گربه ماهی در آمریکا

وقتی ماهی در آب بود، به نظر خیلی بزرگ می‌رسید؛ انگار قصد خارج شدن از آب را نداشت. البته اندازه واقعی‌اش را وقتی فهمیدم که توانستم آن را شکار کرده و از آب خارج کنم.

 

پس از نیم ساعت کلنجار رفتن، بالاخره بروینگتون توانست این گربه ماهی غول پیکر را شکار کند. البته شکارچی تنها چند عکس یادگاری با صید باورنکردنی خود گرفت و سپس آن را به آب بازگرداند. این حرکت او، در کنار صید پیروزمندانه‌اش، مورد استقبال دوستداران محیط زیست و حقوق حیوانات نیز قرار گرفته است.

شکار بزرگترین گربه ماهی در آمریکافاکتورهای مختلفی در رشد یک گربه ماهی موثر هستند، اما بر اساس گفته‌های هال شرام (Hal Schramm)، یک محقق شیلات در دانشگاه ایالتی میسیسیپی، دما مهمترین فاکتور است. شرام عقیده دارد گربه ماهی ها در دمای ۲۱ درجه سانتی‌گراد فعالیت غذایی خود را افزایش داده و سرعت رشدشان زیاد می‌شود.

 

اگر مواد غذایی کافی در دسترس آنها قرار گیرد، حتی در دماهای بالاتر نیز به رشد کردن و بزرگ شدن ادامه می‌دهند. شرام که این صحبت‌ها را در مصاحبه با مجله‌ای مرتبط با ماهیگیری عنوان کرده، معتقد است رشد گربه ماهی در آب‌های گرم جنوب ایالات متحده سریع‌تر از بقیه نواحی است.

شکار بزرگترین گربه ماهی در آمریکا

جالب است بدانید گربه ماهی یا ماهی سبیلو ، مهمترین ماهی پرورشی در ایالات متحده محسوب می‌شود.

 

 

شخصی که گوشی موبایلش را بلعید

شخصی که گوشی موبایلش را بلعید

شخصی که گوشی موبایلش را بلعید 

برخی اوقات اشیا به طور اتفاقی و سهوی بلعیده می شوند اما اتفاق امروز ما عجیب است،چون یک مرد گوشی موبایلش را عمدا خورده است. بلعیدن اشیا توسط کودکان زیر ۳ سال موضوع عجیبی نیست و هر روز خبرهای زیادی از اسباب بازی یا باتری یا سکه‌هایی را می‌شنویم که کودکان بلعیده‌اند.اما کمتر پیش آمده که بشنویم فرد بالغی شیئی را بلعیده است.

شخصی که گوشی موبایلش را بلعید

براساس اخبار مرد ۲۹ ساله بعد از ۴ ساعت تهوع به اورژانس مراجعه کرد و مشخص شد تلفن همراهش را بلعیده است.در ابتدا تلفن همراه در معده بود ولی عکس‌های بعدی نشان داد که از معده گذشته و وارد دستگاه گوارش شده و باید فورا با عمل جراحی آن را خارج کرد. به دنبال لاپاراتومی این تلفن که ابعادی برابر با ۶,۸ * ۲,۳ * ۱,۱ cm داشت از شکم مرد بیرون آمد.

 

 به گزارش پارس ناز اما شاید این سئوال به ذهنتان برسد که چرا این مرد تلفنش را قورت داده؟دلیل آن زندانی بودن و ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در زندان بود. اتفاق مشابهی در ترکیه برای یک زن افتاد. این زن برای قورت دادن مکمل از یک شانه پلاستیکی استفاده کرده بود اما شانه در حلقش گیر کرد و بعد از ۴۵ دقیقه به واسطه عمل جراحی بیرون آمد.

شخصی که گوشی موبایلش را بلعید

شخصی که گوشی موبایلش را بلعید

شخصی که گوشی موبایلش را بلعید