رقص مسافران ایرانی و مهمانداران هواپیمای مالزی تهران

رقص مسافران ایرانی و مهمانداران هواپیمای مالزی تهران

رقص مسافران ایرانی و مهمانداران هواپیمای مالزی تهران 

مسافران پرواز مالزی تهران انرژی بیش از حد خود را با رقص همراه مهماندارها نشان دادند و در این پرواز صحنه های جالبی ضیط شد. چند روزی است که سرمهماندار هواپیمایی کوآلالامپور فیلمی را با نام شاد ترین پرواز ایرانی در یوتیوپ پخش کرده است که در برخی از کانال های تلگرامی هم بازخورد زیادی داشته به حدی که فقط در یکی از شبکه های مجازی در کمتر از یک ساعت ۱۰۰ هزار بازدید داشته است!

 

ماجرای فیلم نشان از رقص مهمانداران هواپیمایی ایر آسیا با مسافران ایرانی است که در داخل هواپیما انجام شده است.در پرواز کوآلالامپور به تهران که در هفته گذشته توسط شرکت ایر آسیا و شماره پرواز ۷۷۶ انجام شده است در حالی که مسافران حدود ساعت ۱۶ عصر سوار بر هواپیما می شوند

 

 به گزارش پارس ناز بعد از گذشت چند ساعت و در تاریکی شب که احتمالا به آسمان ایران رسیده اند با دعوت مهمانداران هواپیما بلند شده و در میانه صندلی های هواپیما همراه با مهمانداران می رقصند.

رقص مسافران ایرانی و مهمانداران هواپیمای مالزی تهران

رقص مسافران ایرانی و مهمانداران هواپیمای مالزی تهران

پخش آواز ایرانی و شاباش دادن ایرانیان به مهمانداران اوج وقاحت و بی قانونی را توسط این شرکت هواپیمایی و خدمه آن نشان می دهد. بدون شک حتی اگر این هواپیما به مرز هوایی ایران هم نرسیده باشد طبق قانون مجاز به چنین هنجار شکنی و تلاش برای رقصاندن مسافران نبوده است! شبکه های خارجی از این اقدام به عنوان تمایل ایرانیان به داشتن آزادی البته از نوع بی قید و شرطش خبر داده اند.

 

گفتنی است پیش از این نیز یک مهمانداران یکی از پرواز های آسیایی در پرواز به ایران پوشش اسلامی زنان را به سخره گرفته بودند و در پرواز دیگری از اروپا هم بدون حجاب وارد خاک ایران شده بودند که تاکنون برخورد در خوری در این زمینه صورت نگرفته است.

 

اما رقص آن هم به این شکل در پرواز مالزی به تهران تاکنون سابقه ای در پروازهای خارجی نداشته و بدون تردید اوج وقاحت و بی قانونی در پرواز های خارجی را نشان می دهد.

 

مطالب مرتبط :

رقص و شادی در زندان زنان + عکس

رقص دیوانه وار یک زن در ساحل دریا (عکس)

عکس داغ و جنجالی رقص تانگوی دختر و پسر جوان مقابل مسجدی در اصفهان

عکس های دیدنی از دختران در جشن رقص آتش

آموزش کلاس رقص‌ های مختلط در ایران +(عکس)

 

 

ماجرای فیلم اتاق عمل و چالش مانکن چه بود؟

ماجرای فیلم اتاق عمل و چالش مانکن چه بود؟

ماجرای فیلم اتاق عمل و چالش مانکن چه بود؟

 فیلمی که در یک اتاق عمل ضبط شده است و واکنش های تلخ مردم را به همراه داشته است،جامعه پزشکی چطور می تواند این کارها را انجام دهد؟ در پی ادامه واکنش ها نسبت به انتشار فیلمی در فضای مجازی که اجرای نمایش چالش مانکن را در یک اتاق عمل نشان می دهد مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت توضیحات بیشتری در این باره ارائه داد.

 

عباس زارع نژاد رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت در خصوص فیلم منتشر شده با نام چالش مانکن در اتاق عمل به جام جم آنلاین گفت : این فیلم ساختگی است و در فضای مجازی و رسانه گفته شده جان بیمار و نوزاد به خطر افتاده ، در صورتی که نه بیماری و نه نوزادی در این فیلم وجود ندارد ،

 

بچه ای که در این فیلم مشاهده می شود نوزاد تازه متولد نیست چرا که نوزادی که در فیلم می بینید حدود ۱۰ کیلو وزن دارد و علاوه بر آن رنگ پوست نوزاد تازه تولد شده با رنگ پوست بچه ای که در فیلم است کاملا مغایرت دارد همچنین روسری بر سر داشتن و پوشک بودن نوزاد غیرطبیعی است

 

زیرا نوزادی که تازه متولد می شود در یک پارچه سبز رنگ بدون روسری و پوشک پیچیده می شود بنابراین موارد کاملا مشهود است که این فیلم ساختگی است .وی در ادامه بیان کرد : محیط های درمانی و بهداشتی به هیچ عنوان برای اینگونه کارها جایز نیست به جهت اینکه محیط های درمانی حریم

 

خصوصی بیمار تلقی می شود و حرف اول را اعتماد بین درمانگر و بیمار میزند و حتما باید این اعتماد پایدار بماند و خدشه ای به آن وارد نشود ، در صورتی که این گونه از برنامه اعتماد ها را سلب می کند بنابراین اصل ماجرا یک کج سلیقگی بین کارگردان و عوامل بازی کننده این فیلم است .

 

مشاور وزیر بهداشت در عین حال بیان کرد: ما هنوز متوجه نشده ایم این مکان دقیقا کجاست ، همچنین مطمئن نیستیم اصلا بیمارستانی وجود دارد یا خیر و یا تنها یک لوکیشن اتاق عمل است. همان طور که می دانیم در کشور انواع فیلم های سینمایی ساخته می شود که در آن یک لوکیشن اتاق عمل ساخته شده

 

و بازیگرانی در آن بازی می کنند بنابراین مشخص نیست این مکان اتاق عمل واقعی باشد . علاوه بر آن چنین برداشتی نیاز به یک کارگردان دارد تا بازی کنندگان فیلم را در حالت های مشخص قرار دهد این پروسه حداقل نیم ساعت زمان می برد در صورتی که در اتاق عمل فعال حتی یک ثانیه تعیین کننده جان بیمار است و جزء معدود مکان هایی است که به تمرکز بسیار بالا نیاز دارد .

 

زارع نژاد متذکر شد : سوالی که در اینجا بوجود می آید این است که مردم چگونه آنقدر راحت می پندارند این فیلم واقعی است و یک پزشک ، پرستار، تکنسین اتاق عمل و متخصص بیهوشی که بیمار زیر دستاشان است اجازه دهند یک نفر برای انجام یک فیلم کوتاه هنری آنها را به بازی بگیرد و فرآیند عمل را برای چنین کار بیهوده ای متوقف کنند ؟ ما در حال بررسی هستیم که متوجه شویم این مکان کجاست

 

اما به یقین می گوییم در این مکان بیمار و نوزاد واقعی وجود نداشته و کسی تحت عمل نیست . لازم به ذکر است، تیم جراحی اتاق عمل بی شک می دانند این کار در اتاق عمل غیرقانونی است و به هیچ عنوان زیر بار این مسئولیت سنگین برای یک فیلم کوتاه نمی روند .

 

وی در پایان خاطرنشان کرد : باز هم تاکید می کنیم این فیلم شبیه سازی شده است و حتی یک درصد نیز بیماری تحت عمل قرار ندارد البته این امکان وجود دارد که اتاق عمل غیر فعال بوده و پرسنل وقت کافی برای انجام این گونه بازی ها را داشته اند که این کار مجازاتی در پی دارد که همان طور که گفتیم در حال بررسی مکان هستیم و در صورت انجام تخلفی به شدت برخورد می کنیم.