شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار

شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار

شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار 

پرنس هری یکی از شاهزادگان انگلستان در ضیافت افطار مسلمانان حاضر شد و افطاری خورد، وی در کشور سنگاپور که جمعیت چندان مسلمان دارد حضور داشت. پرنس هری در ضیافت افطاری | شاهزاده هری بریتانیا روز یکشنبه برای صرف افطار در میان گروهی از مسلمانان در سنگاپور حضور پیدا کرد و افطاری ساده اي متشکل از خرما و حلیم خورد.

 

به گزارش پارس ناز هری ، برادر شاهزاده ویلیام برادر شوهر کیت میدلتون در حال حاضر دریک تور دو روزه به سنگاپور به سر می‌برد و در این سفر از بنیاد خیریه اي که توسط مسلمانانداوطلب اداره می‌شود بازدید کرد، هدف این بنیاد ارائه خدمات گوناگون انسان دوستانه از جمله کمکبه ترک اعتیاد و یا فراهم کردن مسکن برای جوانان هست.
شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار

پرنس هری در ضیافت افطاری در کشور سنگاپور

 

افراد حاضر در این افطاری ویژه تا ساعت ۷:۱۱ بعد از ظهر و هنگام غروب آفتاب و گفتن اذانصبر کردند و پس از پایان مراسم پیش از افطار، خوردن افطاری سنتی آغاز شد.
شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار

هنگام شروع افطار سکوت شکسته شد و مردم حاضر در این افطاری شروع به صحبت کردند و هرینیز خرمایی از ظرف برداشته و به دهانش گذاشت و سپس انگشتانش را لیس زد.چند دقیقه بعد نیز در حالیکه او در کنار دیگر مهمانان حاضر در آنجا نشسته بود، شروع به خوردنکاسه کوچکی حلیم کرد.
شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار

شاهزاده هری در میان جمعی از مهمانان در ضیافت افطار در سنگاپور

 

پزشک محد حسبی ابو بکر مدیر این بنیاد خیریه در این مراسم گفت :”رمضان زمان تفکر ، زمانگذراندن اوقات با خانواده و دوستان و در عین حال حمایت از نیازمندان هست.”“ما مفتخریم که پرنس هری در این افطار به ما و جوانانی که بخشی از این بنیاد میباشند، پیوستند.”

 

چند دقیقه پیش از غروب و گفتن اذان، یک پیشوای اسلامی به نام محمد رفیع الدین اسماعیل ، دبیرکلاین بنیاد گفت :”دعای خیر ما برای خانواده قربانیان حمله تروریستی لندن در شب قبل خواهد بود. ”
شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار

ضیافت افطار یک بنیاد خیریه در سنگاپور با حضور پرنس هری برادر شاهزاده ویلیاموی در ادامه گفت: امیدواریم که صلح و همسازی در میان همۀ جوامع جهان فراگیر و گسترده شود.”خوش آمدگویی سنگاپوری ها از پرنس هریپیش از آن نیز از هری با نواختن یک آهنگ سنتی توسط گروهی از طبل زنان در لباس سنتی ،خوش آمدگویی کردند.

 

در حین عبور هری نیز دخترانی گلبرگ هاي گل روی زمینی که پرنس قدم می گذاشت ، می ریختند.شاهزاده هری همین طور با دیدار از مردی که برای مبتلا شدن به مریضی اچ آی وی مورد تمسخر قرارگرفته بود، مشکل رشد مریضی اچ آی وی در سنگاپور را برجسته تر نشان داد.
شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار

پرنس هری در این افطاری ساده با خرما و حلیم پذیرایی شد

 

هری به منظور حمایت از سربازان و ارتشی هاي زخمی و کودکان ساکن در آفریقا که با مریضی هاییمانند اچ آی وی و ایدز زندگی میکنند، این سفر پنج روزه به سیدنی و سنگاپور را برنامه ریزی کردهتا در مورد بررسی دلایل این مشکلات به بحث نشسته و آگاه سازی کنند.

 

این شاهزاده بریتانیایی برای جلوگیري از گسترش این مریضی، کمپینی در انگلستان ایجاد کرده و در ماهدسامبر و در روز جهانی ایدز، با شرکت در آزمایش تست اچ آی وی با همراهی سوپراستار پاپ ریحانا،مردم را به انجام این آزمایش تشویق کرده بود.
شاهزاده انگلستان در مهمانی ضیافت افطار

سفر شاهزاده هری به کشور سنگاپور تور پنج روزه شاهزاده هری به سنگاپور و سیدنی برای مذاکره در مورد علل رشد مریضی ایدز

 

 

دانلود ریمیکس جدید DJ Md بنام Deep Box 015


دانلود ریمیکس جدید DJ Md بنام Deep Box 015

Download New Remix DJ Md Called Deep Box 015

دی جی ام دی

قسمت ۰۱۵ پادکست دیپ باکس از دی جی ام دی

Podcast Deep Box Episcode 015

فایل صوتی بسیار زیبا از دی جی ام دی مخصوص ماشین و مهمانی

در این فایل بسیار زیبا ریمیکس آهنگهای خارجی بسیار پر طرفدار جدید قرار گرفته است

دانلود ریمیکس جدید DJ Md بنام Deep Box 015 با کیفیت بالا