زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی 

بچه پولدارهاي عراقی هم در اینستاگرام به راه افتاد را ثروتمندان عراقی نیز با دارایی هایشان در این شبکه اجتماعی حسابی فخر بفروشند. کشور عراق درگیر جنگ با گروه تروریستی داعش و تروریست هاي تکفیری می‌باشد , با این حال بچه پولدارهاو مرفهین عراقی در حال تفریح و خوشگذرانی خودشان میباشند.

 

بچه پولدارهای عراقی در اینستاگرام خود غوغا کرده اند و با انتشار تصویر هایي از زندگی لاکچری و لوکس و پرشکوه خود آن ها را به اشتراک می گذارند.نیروهای عراقی در حالی‌که با جان و خون خود از کشورشان دفاع میکنند ,جوانانی میباشند که فقط به زندگی لوکس و پرشکوه خود میپردازند و اصلا توجهی بهدر خطر بودن و در حال جنگ بودن کشورشان ندادند.

 

اربیل عراق یکی از شهرهایی هست که بچه پولدارهای این شهر بدون دقت به وضع بحرانی کشور به پز دادن و نمایش زندگی لوکس خود در اینستاگرام شان میپردازند.جوانان عراقی با نمایش ساعت هاي گرانقیمت و اتومبیل و زندگی پرشکوه خوددر حال تفریح میباشند.

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

زندگی لاکچری دختران و پسران پولدار عراقی

بچه پولدارهای عراق،بچه پولدارهای عرب،بچه پولدارهای اینستاگرام،بچه پولدارهای عرب و اتومبیل لوکس

 

 

شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت

شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت

شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت 

خانواده مقتول برای اینکه حمید صفت آزاد شود و به وی رضایت دهند,شرطی قائل شده اند که بسیار غوغایی هست و آن گفتن حقیقت محض می‌باشد. این دو مرد که ۳۱ و ۴۷ ساله میباشند و در کشورهای فنلاند و کشور آلمان سکونت دارند, از مادر حمید که همسر متوفی هست, نیز شکایت کردند و خواهان ادامه تحقیقات با در‌نظر‌گرفتن نقش این زن در مرگ پدرشان شدند.

 

دو فرزند هوشنگ همین طور گفتند خواهرشان نیز در کشور فنلاند سکونت دارد که پس از شنیدن خبر تصمیم به حضور در ایران گرفته هست و به‌زودی برای طرح شکایتش شخصا در دادسرای جنایی شهر تهران حضور خواهد یافت. حمید که یکی از خواننده‌هاي رپ پارسی هست, ۲۸ مرداد امسال در پی مرگ ناپدری‌اش در یکی از بیمارستان‌هاي استان تهران دستگیر شد.

 

در آن روز مأموران کلانتری ۱۴۵ ونک از طریق همکاران خود در مرکز فوریت‌هاي پلیسی ۱۱۰ آگاه شدند مرد ۶۶ ساله‌اي به اسم هوشنگ در یکی از بیمارستان‌هاي نزدیکی ها میدان ونک جان خود را از دست داده هست;

 

اما در گزارش آغاز موضوع مرگ مشکوک اعلام شد; بنابراین مأموران کلانتری در بیمارستان حضور یافتند و با انجام تحقیقات آغاز پی بردند مرد ۶۶ ساله به علت شکستگی جمجمه که احتمالاً بر اثر اصابت جسم سخت به سرش بوده, فوت شده هست.

 

به‌این‌ترتیب با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع مرگ مشکوک به قتل و به حکم بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ شهر تهران, بازپرس نیز پس از صدور دستورات لازم برای تحقیقات آغاز و انتقال پیکر به پزشکی‌قانونی گروهی از افسران اداره دهم پلیس اطلاع شهر تهران بزرگ را مأمور رسیدگی به این پرونده کرد.

 

در این تحقیقات مشخص شد هوشنگ در روز‌ اول بستری در بیمارستان گفته بود چند ساعت قبل با پسر همسرش به‌ اسم حمیدرضا که «متولد ۱۳۷۲» هست, درگیری داشته هست و مورد ضرب‌و‌جرح قرار گرفته هست. پس از آن با حکم بازپرس منافی‌آذر, رئیس شعبه سوم دادسرای جنایی شهر تهران, حمید توقیف و به اداره دهم منتقل شد. او در تحقیقات آغاز منکر قتل شد و گفت من با هوشنگ درگیری فیزیکی داشتم; اما چیزی به سر او نزده‌ام.

 

او ادامه داد: چند روز قبل از مرگ هوشنگ که همسر مادرم بود, با او درگیر شدم; چون او با مادرم بد‌رفتاری کرده بود; گرچه به قصد درگیری نرفته‌ بودم; اما وقتی با واکنش او روبه‌رو شدم, چاره‌اي جز درگیری برایم نماند. بعد هم درحالی‌که او در صحت و سلامت بود, فقط مادرم را برداشتم و از منزل خارج شدم و اطلاعی از ضرب‌وجرح متوفی و علت مرگش ندارم.

 

با‌وجود‌این به علت مرگ ناپدری حمید به‌عنوان تنها مظنون در قتل دستگیر شد. متهم در جلسات بازپرسی ارتکاب قتل را منکر شد و گفت: من مرتکب قتل نشده‌ام و فقط آن روز پس از ورود به منزل به رفتار هوشنگ در مقابل مادرم اعتراض کردم که با واکنش غیرمنتظره‌اش روبه‌رو شدم,

 

به‌همین‌دلیل میز شیشه‌اي را شکستم و گلدان شیشه‌اي را به قصد ترساندن و کوتاه‌‌آمدن هوشنگ به دیوار کوبیدم; اما من آسیب‌اي به او نزدم و بعد هم با مادرم منزل را ترک کردیم, من هم از مرگ هوشنگ به‌شدت غمگین هستم و نمیدانم چه چیزی باعث این رخداد شده هست.

 

در جلسه روز قبل که در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی شهر تهران برگزار شد, مشخص شد مادر حمید همسر سوم هوشنگ بوده هست. همسر اول او بر اثر مریضی فوت شده هست و همسر دومش نیز با دخترش در فنلاند زندگی می کند. همین طور حمید صفت بار دیگر اظهارات قبلی خود را تکرار کرد,

 

مادر او نیز با رد ادعای فرزندان همسرش گفت: آن روز من فقط بین حمید و هوشنگ قرار گرفتم تا از ادامه درگیری پیشگیري کنم, بعد هم با حمید از منزل خارج شدم. درحال‌آماده تحقیقات درمورد این ماجرا که به‌عنوان پرونده قتل در دادسرای جنایی استان تهران رسیدگی میشود, ادامه دارد و گفته میشود نظر پزشکی‌قانونی در روند تحقیقات نقش بسزایی دارد.

 

واقعیت را بگویند

در ادامه سهیل ۳۱ ساله که در یکی از شهرهای فنلاند زندگی می کند و برادر ۴۸ ساله‌اش توماس که ساکن برلین کشور آلمان هست, در شعبه بازپرسی آماده شده و خواهش خود را به قاضی پرونده اعلام کردند.
ابتدا سهیل, پسر کوچک خانواده به بازپرس جنایی گفت: من در فنلاند زندگی میکنم, خواهرم سمیرا هم در فنلاند زندگی می کند, اما برادرم توماس در برلین هست.

 

پدرم در کشور آلمان مغازه عتیقه‌فروشی داشت. روزی که او فوت کرد, در ایران نبودم و از طریق دوست خانوادگی‌مان متوجه مرگ او شدم و روز بعد به ایران آمدم. پدرم با ما و حتی حمیدرضا و خانواده‌اش بخوبی رفتار می کرد و هنوز نمی دانم چگونه شده که او فوت کرده هست. ما هنوز به دلیل این‌که خواهرمان به ایران نیامده, پیکر پدرمان را دفن نکرده‌ایم. ما از حمیدرضا و مادرش شکایت داریم که باعث مرگ پدرم شدند.

شروط خانواده مقتول برای آزادی حمید صفت

وی افزود: ما میخواهیم فقط حقیقت درمورد مرگ پدرمان مشخص شود. اگر واقعا عمدی در کار بوده, مشخص شود. حمیدرضا و مادرش باید بگویند چگونه شده که با پدرم دعوا کرده و او به قتل رسیده هست. انها اگر واقعیت را بگویند, ما حمیدرضا را می‌بخشیم, اما اگر واقعیت ماجرا را برایمان نگویند

 

ما نیز نمی توانیم او و مادرش را ببخشیم و آن موقع از طریق قانون با انها برخورد خواهیم کرد. چشم براه پاسخ پزشکی قانونی هستیم تا علت مرگ پدرمان را مشخص کند. پدرم حتی چند سال قبل, قصد جدایی از مادر حمیدرضا را داشت که باز منصرف شد.

 

در ادامه «توماس» هم که پارسی بلد نبود و آلمانی حرف می‌زد, گفته‌هاي برادرش را تائید کرد و خواست که واقعیت ماجرای مرگ پدرش مشخص شود تا بتواند درمورد بخشش حمیدرضا یا قصاص او تصمیم بگیرد. آن ها هم‌چنین از قاضی پرونده خواهش کردند برای ساعاتی پلمب در منزل پدری‌شان باز شود تا انها بتوانند کفن پدرشان, سند قبر او و سند مغازه متعلق به او را در کشور کشور آلمان بردارند که با خواسته آن ها موافقت شد.

 

در مرگ شوهرم نقشی نداشتم
در ادامه جلسه بازپرسی, مادر حمیدرضا به قاضی پرونده گفت: من ۱۴ سال پیش با مقتول آشنا شده و ازدواج کردم. او همه ي وقت هوای من و فرزندانم را داشت و خوبی‌هاي او را در زندگی‌مان فراموش نمیکنم. او با دیگران هم اخلاق خوبی داشت و با بچه‌هاي دو همسر قبلی‌اش هم ارتباط خوبی داشت.

 

من در مرگ شوهرم هیچ نقشی نداشته‌ام. شوهرم شب اول در بیمارستان حتی هوشیاری داشت. شوهرم به حمیدرضا که خواننده بود, خیلی سربلندی می کرد. او حتی تصویر پسرم را در تلفن همراه تلفن همراه خود داشت و در ایران و کشور آلمان به افراد نشان می‌داد و می گفت این پسرم هست و به این‌که او خواننده بود, سربلندی میکرد.

 

من یک مادرم و برایم خیلی سخت هست که پسرم را در این وضع می بینم.در اتمام جلسه بازپرسی, برای متهم به قتل قرار توقیف موقت صادر و قرار شد که او به حبس رجایی‌ شهر کرج منتقل شود.

 

مطالب مرتبط :

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

سه شرط برای آزادی حمید صفت تعیین شد

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

حمید صفت خواننده رپ ایرانی شوهر مادرش را کشت

توهین امیر تتلو به حمید صفت درباره ماجرای قتل

گفتگو با حمید صفت خواننده رپ محبوب

مادر حمید صفت می گوید پسرم قاتل نیست

 

 

دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی بنام مجنون تنها


دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی بنام مجنون تنها

Download New Song Shahram Shokoohi Called Majnoone Tanha

خواننده : شهرام شکوهی ، گیتار : امیرحسین کاشانیان ، میکس و مسترینگ : محمد فلاحی

ترومپت : حسن فراهانی ، تنظیم : داریوش صالح پور و امیرحسین کاشانیان ، آهنگساز : شهرام شکوهی

دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی بنام مجنون تنها

متن آهنگ مجنون تنها از شهرام شکوهی

از عشقت شده دیوونه
بد کرده پشیمونه
لیلا رفته و داغونه
مجنون ما
عشقی که مثه زندونه
قلبی را نمی لرزونه
لیلا رفته و داغونه
مجنون ما..
مجنون شده تنها رسوا و بی پروا
فریاد زده لیلا
سهم من از این دنیا تنها تویی تنها
برگرد به من لیلا
وای از این مجنون
وای از این مجنون
دل دنیا خون از تو ای مجنون

زندان‌بانی که مجنونه اسمش شکل یه زندونه
لیلا هم شده دیوونه
مجنون ما
لیلا ابر بهارونه
اشکاش قطرهی بارونه
لیلا هم شده دیوونه
مجنون ما
مجنون شده تنها رسوا و بی پروا
فریاد زده لیلا
سهم من از این دنیا تنها تویی تنها
برگرد به من لیلا
وای از این مجنون
وای از این مجنون
دل دنیا خون از تو ای مجنون

دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی بنام مجنون تنها با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

 

 

 

 

شهرام شکوهی مجنون تنها-دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی بنام مجنون تنها-دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی بنام مجنون تنها-شهرام شکوهی-دانلود آهنگ شهرام شکوهی بنام مجنون تنها-دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی-آهنگ شهرام شکوهی-دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی-دانلود آهنگ جدید-کد پخس در وبلاگ آهنگ مجنون تنها شهرام شکوهی-شهرام شکوهی مجنون تنها متن-متن آهنگ مجنون تنها-شهرام شکوهی مجنون تنها جدید-متن آهنگ شهرام شکوهی مجنون تنها-شهرام شکوهی بنام مجنون تنها دانلود-شهرام شکوهی مجنون تنها آهنگ-دانلود آهنگ مجنون تنها از شهرام شکوهی-آهنگ جدید از شهرام شکوهی مجنون تنها.

 
کد پخش آنلاین آهنگ مجنون تنها از شهرام شکوهی برای وبلاگ :

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند 

کشور تایلند که همۀ وقت} از نظر فرهنگ و آداب و رسوم مورد دقت مردم دنیا بوده هست در عرصه سیاست و گردشگری نیز خبرساز هست. در حالیکه یک روز از آماده نشدن اولیه وزیر سابق تایلند در جلسه دادگاه رسیدگی به قصور حاکمیتی اش می گذرد, اعضا ارشد حزب /یینگلاک شیناواترا/ امروز عنوان کردند او به دوبی گریخته هست.

 

منابع نزدیک به /ینگلاک شیناواترا/, اولیه‌وزیر برکنارشده تایلند میگویند وی پیش از محاکمه‌اش در دادگاه به‌جرم سوءاستفاده از قدرت از کشور گریخته هست. /شیناواترا/ ۵۰ساله که خانواده‌اش برای بیش از ۱۵ سال بر سیاست تایلند سایه افکنده در جلسه دادگاه رسیدگی به اتهاماتش درمورد سهل‌انگاری مجرمانه در زمان تصدی سمت اولیه‌وزیری و وارد کردن زیان ۱۸میلیارد دلاری به دولت به‌دلیل یارانه برنج آماده نشد.

 

او اولین زنی هست که در تاریخ کشور تایلند به مقام اولیه‌ وزیری رسیده هست. این زن سیاستمدار, دانش آموخته داتشگاه /چیانگ‌ مای/, همینطور دانشگاه ایالتی کنتاکی کشور آمریکا و پیرو دین بودایی هست. وی خواهر اولیه‌ وزیر پیشین تایلند/ تاکسین شیناواترا/ هست که در پی کودتا در سال ۲۰۰۶ از قدرت کنار رفت؛ وی به فساد مالی متهم شد و دادگاه برای او دستور زندان ابد در نظر گرفت اما پیش از اجرای دستور دادگاه از تایلند گریخت.

 

ینلانگ نیز در سال ۲۰۱۱ بعنوان اولین اولیه وزیر زن تاریخ این کشور نخست به کار کرد اما دادگاه قانون اساسی تایلند روز چهارشنبه ۷ می ۲۰۱۴ وی را در مورد سوء بهره گیری از قدرت که کشور را در چالش فرو برد, مجرم شناخت و برکنار کرد. فرار او به بیرون از کشور در حالیکه دادگاه فرمان توقیف وی را صادر کرده هست برگ تازه زندگی سیاسی این چهره غوغایی هست.

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

کمپین انتخاباتی /شیناواترا/ یک روز پیش از انتخابات پارلمانی در تایلند. ۱۱ جولای ۲۰۱۱

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

شیناواترا برای هوادارنش در جریان رقابت هاي انتخاباتی در بانگوک. ژوئن سال ۲۰۱۱

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

اجتماع هواداران اولیه وزیر سابق تایلند /ینگلاک شیناواترا/ در بانکوک. ژوئن ۲۰۱۱

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

حضور اولیه وزیر شیناواترا در مراسم جشن تاج گذاری در بانکوک. سپتامبر سال ۲۰۱۱

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

اولیه وزیر شناواترا پس از دیدار با اعضای کمیسیون انتخابات در باشگاه افسران. ژوئن سال ۲۰۱۴

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

کنفرانس خبری مشترک شیناواترا و هیلاری کلینتون وزیرخارجه امریکا در بانکوک. نوامبر ۲۰۱۱

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

دیدار شیناواترا با ولادیمیر پوتین در حاشیه اجلاس /اپک/. سال ۲۰۱۲

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

دیدار شیناواترا با دیوید کامرون اولیه وزیر انگلیس در لندن. سال ۲۰۱۲

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

شیناواترا و انگلا مرکل صدراعظم المان در جریان دیدار سران دو کشور در برلین. جولای ۲۰۱۲ 

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

دیدار شیناواترا با رئیس جمهور کره جنوبی. سال ۲۰۱۳ 

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

دیدار شیناواترا از استرالیا و ادای احترام به قربانیان جنگ در این کشور. می ۲۰۱۲

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

تصویر یادگاری شیناواترا با باراک اوباما پیش از نشست مشترک. سال ۲۰۱۲

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

تصویر یادگاری شیناواترا با باراک اوباما پیش از نشست مشترک. سال ۲۰۱۲

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

شیناواترا بر روی صندلی چرخدار به آکادمی نظامی /ناکارن پاتم/ می آید. مارس سال ۲۰۱۴ 

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

شیناواترا در جمع زنان هوادار خود در /فرائی/. ژوئن ۲۰۱۶

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

شیناواترا در جلسه دادگاه قانون اساسی در بانکوک؛ در این جلسه دادگاه رای به برکناری اولیه وزیر داد. می ۲۰۱۴

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

شرکت شیناواترا در انتخابات سراسری در سال ۲۰۱۴

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

شیناواترا پس از برکناری از قدرت در باغچه شخصی خود در بانکوک به پرورش گل و گیاه مشغول هست. سال ۲۰۱۶

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

شیناواترا در جریان رفراندوم قانون اساسی اخیر پس رای خود را به صندوق می اندازد. سال ۲۰۱۶٫ ژنرال /پرایوثچان اوچا/در پی محکومیت او در سال ۲۰۱۴ در یک کودتای بدون خشونت قدرت را در دست گرفت و پس از تدوین قانون اساسی اخیر آن را به همه ي پرسی گذاشت.

همه چیز درباره جنجالی ترین زن تایلند

گریه شیناواترا در جمع هوادارانش پس از خروج از دادگاه بینظیر تایلند. جولای ۲۰۱۷٫

 

 

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش 

خانواده حمید صفت که حالا همگی برای بی گناهی وی در دادگاه تلاش میکنند در اینستاگرام بیانیه اي را منتشر نمودند. بیانیه خانواده حمید صفت , از آنجایی که هنوز گزارش پزشکی قانونی اعلام نشده,برخی رسانه‌ها و کاربران شبکه هایاجتماعی اخبار ضد و نقیضی منتشر کردند که واکنش هاي زیادی به دنبال داشته هست.

 

صفحه رسمی اینستاگرام حمید صفت, این خواننده رپ کشور که در حال حاضربه وسیله خانواده‌اش بروزمی‌شود, در تازه ترین پستش از مردم خواهش کردندکه از شایعه پراکنی دوری کنند و اجازه دهند این مسئله مراحل قانونی خود را طی کند.هم‌چنین در بیانیه منتشر شده در این صفحه, خانواده این خواننده رپ ضمن تکذیب هر گونه گفت و گو‌اي تنها صفحه رسمی حمید صفت را مرجع اخبار و اظهارنظرها عنوان کرده هست.

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

هر چند تا به حال گزارش دکتر قانونی در خصوص خاطر دقیق مرگ در این نزاع خونین اعلام نشده اما وکیل مدافع این متهم هم از احتمال مرگ ناپدری حمید به علتی غیر از انچه تا به حال اعلام شده یعنی شکستگی و خونریزی جمجمه سخن می گوید. از جانب دیگر اما مادر حمید صفت در تازه‌ترین اظهاراتش مدعی شده

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

که روز پیشامد پسرش هیچ ضربه‌اي به همسرش وارد نکرده هست و خاطر مرگ او می تواند دلایل دیگری داشته باشد: گفتگو‌هایي که در صورت ثابت صحت آن ها می تواند به‌ طور کلی مسیر این پرونده را تغییر دهد.

 

حمید آدمکش نیست

مادر حمید صفت زنی‌ هست میانسال, از یک‌سو در غم از دست‌دادن همسرش سوگوار هست و از جانب دیگر نگران آینده و سرنوشت فرزندش. همسری داغدار, مادری نگران و زنی آشفته از پیشامد تلخی که هفت روز پیش شروع شد. او صبح دیروز به‌عنوان با خبر به اداره اطلاع استان تهران رفت تا بار دیگر حوادث آن روز را برای ماموران بازگو کند.

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

اظهارات این زن کم و بیش همان چیزی بود که حمید در جلسه بازپرسی بیان کرده بود, با وجود این اما مادر حمید نکات جدیدی را در گفت‌وگو با ما مطرح کرد که در ادامه میخوانید:

 

گذشته از پیشامد با حمید تماس گرفتید؟

بله: من یک میهمان خارجی داشتم که شب گذشته از پیشامد پرواز داشت. با حمید تماس گرفتم تا با اتومبیل, میهمان من را به فرودگاه ببرد اما او گفت که من اتومبیل ندارم و چون دیروقت هست از دوستانش هم نمیتواند اتومبیل بگیرد. من هم آژانس گرفتم و وی را تا فرودگاه بدرقه کردم. در مسیر برگشت بود

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

که حمید با من تماس گرفت و گفت که میخواهد برای عوض‌کردن لباس به منزل بیاید اما چون من شب قبلش میهمان داشتم, به من گفت ظهر به منزل می آید تا من هم کمی استراحت کنم.

 

حمید وقتی تماس گرفت از درگیری شما و همسرتان با خبر بود؟

نه اصلا چون آن زمان من و هوشنگ هنوز با هم مشاجره نکرده بودیم. وقتی به منزل رسیدم با هم بحثمان شد و درگیر شدیم. بعد هم حدود ساعت ١١ صبح بود که حمید آمد. حاج آقا روی راحتی نشسته بود. حمید هم رفت و کنار او نشست. به همسرم گفت چرا با حاج بانو دعوا می کني؟

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

چرا از کنار هم‌بودن لذت نمی برید؟ چون پسرم خیلی کوشش داشت من و حاج آقا با هم مفید باشیم. چندبار همین سوالات را تکرار کرد, بعد هم گفت چرا روی مادرم دست بلند کردی که حاج آقا در پاسخ گفت: «بازم می زنم.» حمید هم میز روبه‌روی کاناپه را برگرداند. از همین جا درگیری بین انها بالا گرفت.

 

موقع درگیری شما کجا بودید؟

من بی درنگ خودم را بین حمید و حاج آقا قرار دادم. همسرم به طرف آشپزخانه رفت من چندبار به حمید تشر زدم که حلالت نمیکنم اگر با هوشنگ دعوا کنی. همسایه‌ها هم آمدند. یکی از آن ها به حمید گفت بیا برویم منزل ما تا کمی آرام شوی اما حمید گفت من با مادرم از این منزل میروم. بعد هم اندکی از وسایلم را جمع کردم و از آنجا رفتم.

بیانیه خانواده حمید صفت درباره قتل ناپدری اش

در حین درگیری حمید به سروصورت همسر شما ضربه زد؟

من ندیدم حمید ضربه‌اي بزند. من از ابتدای این درگیری آنجا بودم: حمید نه چیزی دستش بود و نه با دست یا پا ضربه‌اي به حاج آقا زد. پسر من آدمکش نیست: حتی من ندیدم که گلدان را به سمت او پرتاب کند.

 

پس چرا هوشنگ به بیمارستان منتقل شد؟

من با پسرم از منزل بیرون رفتم و نمیدانم چه اتفاقی افتاد. فقط با من تماس گرفتند و گفتند هوشنگ در بیمارستان هست.

 

همسر شما چند روز در بیمارستان بستری بود؟

بعد از این که ما از آنجا رفتیم, حال همسرم بد شد و همسایه‌ها با اورژانس تماس گرفتند و وی را به بیمارستان منتقل کردند و من هم وقتی خبردار شدم, بی درنگ به بیمارستان رفتم. سه روز در بیمارستان بستری بود.

 

مجید امجدی, وکیل مدافع حمید صفت نیز درمورد پرونده موکلش گفت: پزشکی قانونی هنوز خاطر اصلی مرگ را اعلام نکرده و مراسم کفن و دفن انجام نشده هست. برای اعلام نظر دقیق‌تر باید چشم براه نظر پزشکی قانونی بود: ضمن این‌که ما هنوز پرونده بالینی و پزشکی متوفی را مطالعه نکردیم. احتمالاً خاطر مرگ غیر آن چیزی باشد که تا به حال مطرح شده هست.

 

مطالب مرتبط :

سه شرط برای آزادی حمید صفت تعیین شد

مصاحبه با حمید صفت درباره قتل ناپدری اش در منزل

حمید صفت خواننده رپ ایرانی شوهر مادرش را کشت

توهین امیر تتلو به حمید صفت درباره ماجرای قتل

گفتگو با حمید صفت خواننده رپ محبوب

مادر حمید صفت می گوید پسرم قاتل نیست