درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام 

رمز موفقیت ارتباط کیت میدلتون و پرنس ویلیام با وجود دعوا و آشتی هاي فراوان در ابتدای ارتباط, اهمیت دادن به تمام ابعاد زندگی زناشویی هست. از زمانی که به یاد داریم تا به حال, ارتباط کیت میدلتون و پرنس ویلیام ارتباط اي تندرست و پیروز بوده هست.

 

اما راز موفقیت انها چیست؟ یک ارتباط عاطفی احتیاج به مراقبت دارد, اگر شما هم دوست دارید بدانید که این زوج خانواده سلطنتی چطور از ارتباط شان مراقبت می‌کنند, در ادامه مقاله در کنار ما بمانید.

 

انها دوست یکدیگرند

گذشته از آن که کیت میدلتون و پرنس ویلیام ازدواج کنند, همدیگر را در سال ۲۰۰۰ در دانشگاه دیدار کرده بودند و از همان سال بود که ارتباط اي دوستانه میان شان شکل گرفت. اگرچه انها پس از سالها رفاقت با یکدیگر ازدواج کردند اما ازدواج شان ارتباط دوستانه اي که میان شان برقرار بود را از بین نبرد. در واقع, رفاقت و صمیمیت میان آنهاست که موجب تداوم ارتباط شان شده هست.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیامبا هم خلوت میکنند
حتی افراد معروفی چون کیت میدلتون و پرنس ویلیام هم گاهی از دوربین خبرنگاران به دور می‌شوند و با خودشان خلوت میکنند. اگر چه انها در مراسم رسمی حتی دست یکدیگر را نمیگیرند, اما این بدین معنی نیست که هیچ ارتباط رمانتیکی میان شان وجود ندارد.

 

انها معتقدند که نباید مسائل خصوصی خود را در ملا عام یا حتی در شبکه هاي مجازی با دیگران به اشتراک گذاشت.به گزارش پارس ناز در واقع ما با اینکار به خود ما خیانت می‌کنیم و این فرصت را به دیگران میدهیم تا در مورد خصوصی ترین مسائل ما اظهار نظر کنند. درک اینکه چه زمانی و چطور با همسرمان خلوت کنیم, یکی از رازهای موفقیت ارتباط اي پایدار هست.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

استقلال خود را از دست نمی‌دهند

درست شبیه زوج هاي دیگر, کیت میدلتون و پرنس ویلیام نیز گاهی کارهایشان را به تنهایی انجام میدهند. اگر چه سبک زندگی آن ها به گونه اي هست که باید بیشتر زمان خود را با هم بگذرانند اما این مانع از استقلال انها نمی‌شود. این زوج فعالیت هاي فردی خود را دارند, دور رفقا خود را خط نکشیده اند و با آن ها هر از گاهی خوش می گذرانند و در واقع این استقلال هست که آن ها را در ارتباط مشترک نیز نیرومند ساخته هست.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

ارتباط رمانتیک خود را حفظ می‌کنند

یکی از راههای داشتن یک ارتباط عاطفی تندرست این هست که همۀ وقت} به دنبال راهی باشیم تا ارتباط را زنده نگه داریم. بعنوان مثال با انجام کارهایی ساده به آن هیجان دهیم. پرنس ویلیام و کیت مدیلتون نیز از هر فرصتی برای بهبود ارتباط شان بهره گیری میکنند. بعنوان مثال انها با هم در رستورانی

 

رمانتیک قرار می گذارند و با خوردن یک شام دونفره هیجان ارتباط شان را بیشتر میکنند. بنابراین برای هر زوجی لازم هست که وقتی را برای خوشگذرانی با طرف مقابلش خالی کنند و آن گونه بر آتش عشق شان بیافزایند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

فعالیت هاي مشترک انجام می‌دهند

انچه در یک ارتباط عاطفی اهمیت دارد, کیفیت زمان با هم بودن هست, نه کمیت آن. احتمالا پرنس و دوشس کمبریج زمان زیادی برای خوشگذرانی نداشته باشند اما از همان زمانی هم که برایشان فراهم میشوند کوشش می‌کنند به برترین شکل ممکن, بهره گیری کنند. در زمان هاي خالی آن ها معمولاً فعالیت هایي

 

راکه مورد علاقه هر دوی آنهاست, انجام میدهند. بعنوان مثال باهم به اسکی میروند یا بازی مورد علاقه شان را در استودیوم با هم تماشا میکنند. گرچه حتماً لازم نیست که این فعالیت ها ورزشی باشد, بلکه هر فعالیتی میتواند صمیمیت ارتباط زوج ها را بیشتر کند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

ناسازگاری نظرات شان را با هم حل می‌کنند

حتی زوج هایي که بی نهایت ارتباط خوبی باهم دارند هم گاهی با ناسازگاری نظر رو به رو می‌شوند, کیت و پرنس ویلیام نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما تفاوت انها آنجاست که می‌دانند چطور دشواری های شان را باهم حل کنند. ناسازگاری نظر در هر ارتباط اي وجود دارد اما مهم این هست که تا گذشته از بدتر شدن اوضاع, آن را حل کنیم, کاری که این زوج خانواده سلطنتی به خوبی بدان آگاهند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

با خانواده خود مهربانند

علاه بر علاقه و احترامی که برای همسرمان می‌گذاریم, باید با خانواده و اطرافیان او نیز به خوبی برخورد کنیم. با اینکار نه تنها در چشم دیگران پرطرفدار خواهیم بود بلکه در چشم همسرمان نیز با ارزش تر جلوه خواهیم کرد. کیت میدلتون نیز از همان لحظه اولی که مادر بزرگ پرنس ویلیام, ملکه الیزابت, را دید, طوری رفتار کرد که به دلش بنشیند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

نظرات خود را صادقانه به زبان می آورند

تا ما آن چه در سرمان می گذرد را به زبان نیاوریم, طرف مقابل مان نمی‌تواند از راز دل ما باخبر شود. بعنوان مثال پرنس ویلیام به کیت گفت که فرزند سومی میخواهد و انها پس از صحبت با یکدیگر به نتیجه اي واحد رسیدند. احتمالا گاهی بیان نظرات موجب بحث شود اما این بحث ها هم, اگر زیاده روی در آن نباشد, برای هر ارتباط اي خوب خواهد بود. بنابراین صداقت و روراستی در بیان نظرات یکی دیگر از رازهای موفقیت این زوج سلطنتی هست.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

جز خودشان, از دیگران هم پشتیبانی میکنند

احتمالاً فکر کنید که نمی‌توانید مثل خانواده سلطنتی مدام به خیریه هاي گوناگون کمک کنید, اما لازم نیست مثل آن ها باشید, فقط کافی ست هر چقدر در توان تان هست را برای کمک به دیگران کنار بگذارید. ممکن هست این مقدار بسیار ناچیز باشد اما همان هم می‌تواند در ارتباط عاطفی شما تاثیر مثبتی بگذارد. اثبات شده که کمک به دیگران باعث ترشح ماده اي در مغز میشود که به شادتر بودن ما کمک میکند و همین حس ارتباط عاطفی را نیز بهبود می بخشد.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

در هر شرایطی پشتیبان یکدیگرند

مهم نیست که پرنس و کیت در یک سفر خارجی باشند یا که در یک جلسه عمومی معمولی, در هر شرایطی انها از یکدیگر پشتیبانی میکنند و همین پشتیبانی هاست که عشق و علاقه انها را نسبت بهم بیشتر میکند و بر تداوم ارتباط شان می افزاید.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

زندگی را ساده میگیرند

بیاییم راستگو باشیم! چه چیزی باعث می‌شود که پرنس و همسرش چنین ارتباط خوبی باهم داشته باشند. یکی از دلایلش این هست که آن ها زندگی را جدی نمیگیرند. بعنوان مثال در شمار زیادی از مواقع ساده از کنار مسائل می گذرند و تنها به دشواری های می‌خندند. انها کوشش می‌کنند تا حد ممکن یکدیگر را بخندانند و از لحظه لحظه خود نهایت لذت را ببرند.

درباره رابطه زناشویی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

درمورد ارتباط زناشویی کیت میدلتون و پرنس ویلیام ،کیت میدلتون و پرنس ویلیام،زندگی مشترک کیت میدلتون و پرنس ویلیام،عروس سلطنتی انگلستان

 

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند 

برخی از سلبریتی هاي سرشناس دنیا برای زیبایی و جذابیت خود پول هاي بسیار زیادی خرج کرده اند به گونه اي که سوژه شده اند. سلبریتی ها معمولا مبالغ چندان و غیر قابل یقین را برای اتومبیل هاي لوکس, منزل ها و لباسهای صرف میکنند اما این خرج ها در سنجش با خرج هایي که برای اطمینان از جوان ماندن ظاهرشان متحمل می‌شوند

 

مثل انعام به یک گارسن به نظر میرسد. صدها هزار دلار از طرف این افراد به مربیان ورزشی, متخصصان تغذیه خصوصی و طراحان و آرایشگرانی داده میشود که کمک کنند ظاهرشان بی نقص به نظر برسد. برخی حتی پا را فراتر گذاشته و خرج هاي سرسام آوری را میپردازند و زیر تیغ جراحی می‌روند

 

تا با تیک تاک ساعت گذر عمر خود مبارزه کنند. در ادامه ي این متن میخواهیم شما را با سلبریتی هایي آشنا کنیم که ده ها و برخی صدها هزار دلار برای بهتر شدن ظاهرشان خرج کرده اند.

 

۱-لیل کیم

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

لیل کیم, خواننده و مدل سرشناس آمریکایی, آن‌قدر روی صورت خود جراحی زیبایی انجام داده هست که دکتر گری برسلو که برای شمار زیادی از چهره هاي سرشناس جراحی زیبایی انجام داده میگوید احتمالاً او به جراحی زیبایی معتاد شده هست. وی که گفته هیچ جراحی برای کیم انجام نداده در این خصوص چنین گفته هست:”شخصاً بر این باورم که او باید از یک متخصص کمک بگیرد.

 

اگر به همین سبک ادامه دهد مطمئناً صورتش را نابود خواهد کرد. با دقت به مقدار کاری که به نظر میرسد روی صورتش انجام داده هست و با دقت به سرعت تغییراتی که در صورتش ایجاد می‌کند, فکر میکنم که او دشوار داشته و باید از یک متخصص کمک بگیرد”.

 

هم‌چنین وی می‌گوید که علامت هایي از اعتیاد به جراحی زیبایی مثل ” انجام شمار فزاینده اي جراحی زیبایی در نقاط مشخصی از بدن همراه با عدم رضایت در مورد چیزی که دیگران بعنوان یک نتیجه ي مفید می‌بینند” در او دیده میشود.

 

به ادعای دکتر برسلو او چیزی بین ۲۰٫۰۰۰ تا ۲۵٫۰۰۰ دلار برای گونه گذاری, ایمپلنت چانه, جراحی بینی, بزرگ کردن لب ها و روشن کردن پوستش خرج کرده هست. با این وجود وی تا به حال تنها به دو عمل جراحی در بینی خود اعتراف کرده و گفته که این جراحی ها را به دلیل شکستگی بینی در نتیجه ي ضربه ي مشت نامزد سابقش انجام داده هست.

 

۲- جوسلین وایلدنستین

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

جوسلین وایلدنستین به دلیل جراحی هاي زیبایی متعددی که روی صورتش انجام داده به «زن گربه اي» سرشناس شده هست. در واقع این جراحی هاي متعدد باعث شده که وی ظاهری شبیه گربه داشته باشد. به گزارش میرور وی تایید کرده که تا به حال ۶٫۷ میلیون دلار برای انجام جراحی هاي زیبایی صورتش خرج کرده هست و برای انجام جراحی هاي اکثر نیز مشکلی ندارد.

 

وی در این خصوص میگوید:” من به خودم گفته ام که برای ده سال آینده ادامه خواهم داد و بعد احتمالاً از اینکار دست بردارم. این به علت اعتیاد به جراحی نیست اما مخالفتی با جراحی هاي اکثر ندارم. اگر حس کنم که لازم هست با کمال میل اینکار را ادامه خواهم داد. چرا که نه؟ اگر به سن نود سالگی برسم, چه کسی می‌داند؟ احتمالاً یک روزی مسن ترین شخص روی کره ي زمین باشم که جراحی زیبایی انجام میدهد”.

 

۳- ویویکا اَي فاکس

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

ویویکا اي فاکس تایید کرده که جراحی زیبایی انجام داده و تا اندازه ای از این موضوع پیشمان هست. وی در گفت و گو اي گفته هست:” دیگر این جراحی زیبایی مسخره را انجام نخواهم داد. من نخستین نفر یا تنها نفر نیستم اما احمقی هستم که به این موضوع اعتراف میکنم”. با این وجود تنها جراحی هایي

 

که فاکس انجام آنها را تایید کرده ایمپلینت هاي سینه اي و تزریق بوتاکس بوده هست هر چند به نظر می‌رسد که وی جراحی زیبایی بینی نیز داشته اما تا به حال این موضوع را نه تایید و نه رد کرده هست.

 

۴- هایدی مونتاگ

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

هایدی مونتاگ و شوهرش اسپنسر پرَت ۱۰ میلیونی راکه از سریال «تپه ها» «The Hills» بدست آورده اند به باد داده که بخش اعظم آن صرف انجام جراحی هاي متعدد زیبایی روی بدن مونتاژ شده هست. در سال ۲۰۱۰ وی دو بار جراحی زیبایی سینه, لیفت ابرو, جراحی بینی, گیره انداختن در گوش, صاف کردن چانه,

 

برجسته کردن گونه, لیپوساکشن و گود کردن کمر انجام داده هست. بعد از آن وی بار دیگر به دلیل احساس درد و غمگین بودن تصمیم گرفت که جراحی زیبایی انجام دهد. همین طور وی گفته که در ناحیه گردن احساس درد داشته, به عضلات و ستون فقراتش صدمه وارد شده و یکی از دیسک هاي گردنش ترک برداشته هست.

 

وی بعدها اعلام کرد که شمار زیادی از این جراحی ها بدون رضایت او انجام شده هست و پزشکی که به او معرفی کرده اند گفته که این جراحی ها برای او لازم بوده و او در واقع چیزی در این راستا نمی دانسته هست.

 

۵-کیم کارداشیان

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

کیم کارداشیان قسم یاد کرده که به غیر از چندین مورد بوتاکس هیچگونه جراحی زیباییی انجام نداده هست اما کارشناسان با این ادعا مخالفند و بر این باورند که از سال ۲۰۱۱ او دستکم یک جراحی بینی انجام داده هست و هم‌چنین یک صاف کردن چانه, رینوپلاستی غیرتهاجمی با پر کننده

 

و گرچه جراحی فک. هم‌چنین وی در ناحیه تهیگاه خود نیز تزریق چربی داشته که خرج اي بین ۶٫۷۰۰ تا ۷٫۵۰۰ دلار بابت آن خرج کرده هست. به نظر می‌رسد که وی بعد از بدنیا آمدن دخترش اندکی از چربی هاي کمر خود را به لب و تهیگاهش تزریق کرده که آن نیز ۲۰٫۰۰۰ دلار خرج داشته هست.

 

لیزر کردن خط رویش مو که ان را تایید کرده نیز بین ۳۵۰ تا ۱٫۰۰۰ دلار خرج در بر داشته هست. خرج ي پر کننده هاي صورت او نیز بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ دلار برآورد شده و دستکم سالی یک بار باید از نو ترمیم شوند.

 

۶- شارون آزبورن

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

شارون آزبورن خرج هاي سرسام آوری برای انجام جراحی هاي زیبایی انجام داده و خود نیز این موضوع را تایید کرده هست. وی اینکار را با جراحی کوچک کردن معده شروع کرد که با کاهش وزن و شل شدن پوستش همراه شد و به همین علت شارون در صدد رفع این دشواری های برآمد. وی در این خصوص چنین گفته هست:” من روی گردنم لیپوساکشن انجام داده ام

 

و روی آن لیفت نیز انجام داده ام. لیفت سینه نیز داشته ام.بازوهایم را تزریق چربی کرده و شکمم را نیز بالا کشیده ام. خرج ي انجام این جراحی ها ۱۶۰٫۰۰۰ دلار بوده و ارز هر پنی ان را نیز داشته هست”. آزبورن در سال ۲۰۱۲ مجبور شد که مازکتومی انجام داده و ایمپلنت هاي سینه ایش را بردارد. بعد از این ماجراها وی قسم یاد کرد که دیگر جراحی زیبایی انجام نخواهد داد اما یک سال بعد اعلام کرد که بار دیگر جراحی زیبایی داشته هست.

 

۷- دمی مور

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

بر اساس گزارش رسانه ها دمی مور جراحی زیبایی سینه اي داشته و جراحی هاي دیگری از قبلی لیپوساکشن, پر کردن صورت و حتی جراحی لیزری بر روی پوست زانوهایش داشته هست که خرج ي تمامی انها روی هم رفته بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ دلار بوده هست. وی در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که انجام جراحی هاي زیبایی روی برخی از قسمت هاي بدنش را تایید میکند اما هیچ گاه روی صورتش جراحی زیبایی انجام نداده هست.

 

۸- رومر ویلیس

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

دختر دمی مور, رومر ویلیس, نیز به نظر میرسد که دستکم در اساس ي جراحی زیبایی پا جای پای مادرش گذاشته هست. گفته شده که وی با جراح زیبایی مادرش دیدار داشته و از آن جاییکه هر زمان متوجه دشواری های جدیدی در صورت و بدنش میشود بار دیگر به او مراجعه می‌کند. تا به حال وی بین اش را باریک کره

 

و بر حجم لب هایش افزوده هست. هم‌چنین وی پیشانی اش را بوتاکس کرده و دندان هایش را مرتب کرده هست به گونه ای که ظاهرش نسبت به چند سال گذشته بسیار متفاوت بنظر میرسد.

 

۹- نینی لیکس

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

نینی لیکس از گفتگو کردن در مورد جراحی هاي زیباییی که انجام داده ابایی ندارد. وی در سال ۲۰۱۰ در گفت و گو اي تایید کرد که جراحی زیبایی بینی انجام داده و جراحی سینه و لیپوساکشن در ناحیه کمر نیز داشته هست. وی در سال ۲۰۱۶ برای بار دوم جراحی بینی انجام داده و اعلام کرده

 

که این بار به دلیل دشوار پزشکی دست به اینکار زده هست. بر اساس برآوردها خرج ي جراحی زیبایی بینی برای بار دوم تنها بین ۹٫۰۰۰ تا ۱۲٫۰۰۰ برای وی خرج در بر داشته هست.

 

۱۰-کریس جنر

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

کریس جنر در حرف زدن در مورد جراحی هاي زیباییی که انجام داده هیچ گاه احساس خجالت نکرده هست. اما کارن جنر, خواهر او گفته که کریس بسیار اکثر از آن که در رسانه ها اعلام کرده روی بدن خود جراحی زیبایی انجام داده هست, از جراخی سینه گرفته تا خرج هاي دیگری در جراحی هاي متعدد زیبایی که بیش از ۱ میلیون دلار برای وی خرج در بر داشته هست.

 

۱۱-سر تام جونز

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

تام جونز تایید کرده که برای خوش قیافه نگه داشتن خود جراحی هاي زیبایی متعددی روی صورت خود انجام داده هست تا جاییکه دکتر شخصی تام به او هشدار کرده که از اینکار دست بردارد. جونز در این خصوص گفته هست:” او به من پیشنهاد کرد که دیگر دست به اینکار نزنم. من نزد یک جراح زیبایی در بورلی هیلز رفتم

 

و او به من گفت که باید در مورد قسمت پایین چشم هایم بسیار مراقب باشم. او به من گفت که چشم هایم به شدت بیرون خواهند زد. او گفت که باید تا جاییکه می‌توانم ظاهر طبیعی صورتم را حفظ کنم. من قبلاً چندین کشیدگی و لیفت داشته ام”. بر اساس برآوردها وی نزدیک به ۴۶٫۰۰۰ دلار برای جراحی هایي مثل جراحی زیبایی بینی, لیفت صورت و بوتاکس خرج کرده هست.

 

۱۲- بلک چینا

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

بعد از جدایی از راب کارداشیان, وی اعلام کرد که نامزد سابقش به جراحی زیبایی علاقه ي زیادی دارد. کارداشیان در حساب اینستاگرامی خود عنوان کرد که بعنوان هدیه سالگرد ازدواجشان برای همسرش ۱۰۰٫۰۰۰ دلار خرج ي جراحی زیبایی کرده که این خرج ي هنگفت صرف کاهش چربی تهیگاه, لیپوساکشن و جراحی سینه شده هست.

 

۱۳- مایکل جکسون

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

مایکل جکسون آخرین بار اعلام کرد که تنها دو جراحی زیبایی بینی برای آسان تر شدن نفس کشیدن و توانایی ادای نُت هاي بالاتر انجام داده اما هیچ جراحی خاصی روی صورتش انجام نداده هست. اما به قول ي برخی از نزدیکانش جکسون جراحی هاي بسیاری برای بهتر شدن ظاهرش انجام داده بود از جمله افزودن یک شکاف در چانه,

 

سفید کردن پوست برای از میان بردن علامت هاي پیسی, تتو کردن ابرو, رنگ کردن دائمی لب, تزریقات پر کننده صورت و جراحی روی چشم هایش برای پهن کردن آنها. دکتر پاملا لیپکین که در اساس جراحی زیبایی بینی تخصص دارد گفته که جکسون چنان روی بینی خود جراحی زیبایی انجام داده بود که بینی او در شرایطی قرار گرفته بود که هیچ راه اصلاح و بازگشتی به حالت قبلی برای آن وجود نداشت.

 

۱۴- دیوید گست

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

دیوید گست در اظهار نظرهایی عجیب مایکل جکسون را به دلیل وسواس خود در انجام جراحی هاي زیبایی مورد سرزنش قرار داده هست. وی در گفت و گو اي در این خصوص گفته هست:” من وقتی که بسیار جوان بودم نخستین جراحی زیبایی خودم را انجام دادم و این احمقانه ترین کاری بود که تا به حال انجام داده ام. مایکل جکسون دائماً

 

به من می‌گفت که باید جراحی پلاستیک انجام بدهی. روی بینی ام جراحی انجام دادم و او گفت: اکثر, اکثر. احمقانه بود. اگر راهی داشتم حتما به بینی بزرگ آغاز خودم باز می گشتم با یک مقدار کجی در آن. ظاهر بی نظیری داشت.اگر چه خودباوری بسیار بالایی داشتم اما همۀ وقت} فکر میکردم که خوش قیافه نیستم-

 

از این جهت جراحی زیبایی بینی انجام دادم, ایمپلنت استخوان گونه, جراحی زیبایی بینی, ایمپلنت بزرگتر گونه و بعد از آن برداشتن آن ایمپلنت هاي گونه وقتی که دیدم شبیه موش خرما شده ام. بعد از هر زمان جراحی پلاستیک, مایکل به آپارتمان من در بورلی هیلز می آمد و از من مراقبت میکرد. برای من موسیقی اجرا میکرد, ساندویچ کره بادام زمینی و ژله برایم درست می‌کرد”.

 

۱۵-ژانت جکسون

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

ژانت جکسون همواره زندگی شخصی اش را به دور از ازدحام رسانه ها حفظ کرده هست به همین علت کسی دقیقاً نمی‌داند که او در طول زمان چه جراحی هایي انجام داده یا نداده هست. اما به قول ي کارشناسان این حوزه وی دستکم یک جراحی زیبایی بینی, ایمپلنت گونه و جراحی زیبایی پلک برای پهن شدن نگاه خیره اش انجام داده هست.

 

۱۶- لا تویا جکسون

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

لا تویا جکسون شباهت بسیار زیادی به برادرش مایکل جکسون دارد که گرچه ربطی به زن هاي مشترکشان ندارد. به قول ي برخی رسانه هاي معتبر, بینی لا تویا نیز مثل بینی برادرش در اثر انجام جراحی هاي متعدد نابود شده هست. اما وی همواره نابود کردن چهره وبدن زیبایش را رد کرده هست.

 

وی قبلاً مشکلاتی در اساس ي نفس کشیدن داشته اما همواره جراحی هایش را به داشتن آلرژی و یا بی کیفیت بودن هوا نسبت داده هست. همین طور به ادعای کارشناسان وی روی چانه اش نیز جراحی زیبایی انجام داده هست.

 

۱۷- جوآن ریورز

سلبریتی هایی که برای زیبایی خرج های میلیونی کرده اند

احتمالاً باورکردنی نباشد اما به قول ي ملیسا ریورز,دختر جوآن ریورز, مادرش در طول زندگی اش ۳۴۸ جراحی زیبایی انجام داده هست. نخستین جراحی او بالا کشیدن پلک در سن ۳۲ سالگی بود که بعد از آن نیز دو جراحی لیفت صورت, یک جراحی زیبایی بینی و چندین مورد بوتاکس داشت.

 

 

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد 

برخی از افراد مشهور همه ي وقت در زندگی خود با شایعه ها روبرو می‌شوند که برخی از آنها واقعا دور از ذهن و طنز میباشند. شمار زیادی از مردم دنیا درگیر حکایت هاي غیر قابل یقین بوده و نبود تجزیه و تحلیل دقیق باعث گسترش دروغ و پارانویا بین مردم در شبکه های مجازی شده هست. باورها و شایعات عجیب‌وغریب با حضور اینترنت، رنگ و بوی مجازی به خود گرفته هست.شایعات عجیب

 

بیزینس اینسایدر بر این زمینه ۱۲ تئوری توطئه که اکثر از بقیه در اینترنت دست به دست می‌شود را مطرح کرده که با هم در زیر می‌خوانیم:

 

شایعات عجیب منتشر شده

عدد ۱- ملانیا ترامپ یک بدل دارد که در سفرهای اقتصادی همراه با رئیس جمهور به سفر میرود. توئیت بازان با کنار هم قراردادن عکس هاي ملانیای حقیقی و کسی که کنار ترامپ می‌ایستد، معتقدند ملانیای اصلی کوتاه تر از بدل اوست.

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد

شایعات عجیب

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد

شایعات شاخ دار در دنیا

 

عدد ۲- جی کی رولینگ وجود خارجی ندارد. نینا گرانفلد، فیلم سازنروژی در سال ۲۰۰۵ اعلام کرد فردی به اسم جی کی رولینگ آفریننده هری پاتر وجود خارجی ندارد و این آلبوم توسط شورای نویسندگان ایجاد شده که بانو رولینگ ظاهر قضیه هست و پوشاننده حقیقت پشت ماجرا هست.

 

عدد ۳- فنلاند و فنلاندی وجود ندارد. در سال ۲۰۱۵ در سایت reddit کاربری به اسم Raregans نوشت در طول جنگ سرد در تلاش برای حفاظت از دستمزد ماهیگیری در دریای بالتیک و رقابت میان ژاپن و شوروی، فنلاند ساخته شد. به عقیده وی کسانی که فنلاندی نامیده می‌شوند، مردم سوئد، استونی و روسیه میباشند و اصلا فنلاندی نداریم.

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد

عدد ۴- گروهی از نخبگان خزنده بر زمین حکومت میکنند و جاستین بیبر یکی از آنها هست. در نظرسنجی سال ۲۰۱۶ از ۱۲ میلیون نفر معلوم شد که گروهی از نخبگان به شکل مارمولک و خزندگان میباشند که کره زمین را می چرخانند.

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد

عدد ۵- ملکه انگلیس آدمخوار هست. تا اکنون فکر کرده‌اید چرا ملکه انگلیس اینقدر عمر درازی دارد؟ تاریخ نگار انگلیسی، هوبرت هامدینگر معتقد هست جواب را یافته هست:او باید گوشت انسان بخورد تا شاداب بماند. در سال ۲۰۱۲ یکی از خدمه ملکه در قلعه ویندسور ادعا کرد بقایای گوشت انسانی را در فریزر ملکه پیدا کرده هست.

 

 

عدد ۶- بحران سطل یخ یک تشریفات شیطانی هست. وقتی در سال ۲۰۱۴ بحران مذکور بحبوحه گرفت، کاربران در یوتیوب اینکار را نسخه شیطان برای انسان دانستند که توسط شیطان کدهای پنهان آن نوشته و تصویب شده هست.

 

عدد ۷ – ناسا درمورد خورشید دوم اطلاعات ذی قیمتی دارد که به کسی نمی‌گوید. وقتی ناسا از کشف Planet 9 در سال ۲۰۱۶ خبر داد، پاول کاکس بعنوان منجم، اعلام کرد ناسا در واقع خورشید دوم را کشف کرده هست.

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد

عدد ۸ – میشل اوباما زن رئیس جمهور سابق، در واقع یک مرد هست نه زن! گفته میشود وقتی جوآن ریورز در سال ۲۰۱۶ در جوک خنده داری گفت میشل اوباما دو جنسیتی هست، توسط اوباما ترور شد.

 

عدد ۹ – کره زمین صاف و مسطح هست. پس از خسوف جدید در ماه اوت، شمار کاربران یوتیوب که به تئوری صاف بودن زمین اعتقاد پیدا کرده اند، چند برابر شده هست.

شایعات عجیبی که درباره افراد مشهور وجود دارد

عدد ۱۰ – اسرائیلی ها یک بسته شیطانی حاوی کوسه هاي جی پی اس دار در اختیار دارند که از آنها علیه دشمنان خود بهره گیری میکنند. مردم می‌گویند حمله کوسه ها به سواحل مصر در سال ۲۰۱۰ اثبات کننده این تئوری هست. مردم در جنوب سینا دولت اسرائیل را گناهکار دانستند و از کوسه هاي جاسوسی گفتند که به مصر حمله کردند.

 

عدد ۱۱- برنامه گسترش پایدار سازمان ملل موسوم به دستورالعمل۲۱ / Agenda 21 برنامه مخفیانه روشنفکرها هست تا اکثریت قریب به رخداد جمعیت کره زمین نابود شود.

 

عدد ۱۲- روبرت کارداشیان و تد کروز یک نفر میباشند. تئوری مبتنی بر این فرض هست که روبرت کارداشیان نمرده و او همان تد کروز هست که وارد کار سیاسی شده هست.