| by ganbar | No comments

آتش زدن دختر ۱۵ ساله زیبا بعد از تجاوز +عکس

آتش زدن دختر 15 ساله زیبا بعد از تجاوز +عکس

آتش زدن دختر ۱۵ ساله زیبا بعد از تجاوز

 

دختر زیبای ۱۵ ساله قربانی تجاوز سه مرد هوسران شد اما تجاوز جنسی به دختر ۱۵ ساله برای این جنایتکاران کافی نبود. سه متجاوز بعد از تجاوز دختر زیبای ۱۵ ساله را زنده زنده با نفت به آتش کشیدند و به گزارش پارس ناز باعث مرگش شدند .مادر دخترک میگوید چرا وقتی این متجاوزان به خواسته ی خود رسیده بودند باز هم او را کشتند من حاضر بودم با هر شرایطی دخترم را داشته باشم نه غم از دست دادنش را …

 

شامای ۱۵ ساله قربانی سه متجاوز شد . این اشخاص بیرحم پس از تجاوز به شاما دختر بچه ۱۵ ساله هندی، روی او نفت چراغ ریختند و در حالی که او زنده بود، او را آتش زدند و او را رها کردند تا بمیرد.

آتش زدن دختر 15 ساله زیبا بعد از تجاوز +عکس

مادر شاما که بسیار غمگین است می‌گوید اگر این متعرضان سنگ دل به دخترم تعرض کردند پس باید به خواسته‌شان رسیده باشند، پس چرا دیگر او را کشتند. من ترجیح می‌دادم علی‌رغم تمام مشکلات دخترم را در کنار خودم داشته باشم نه اینکه هر روز از غم دوری او غمگین باشم و بگریم.

 

این تنها موردی نبوده که در هند اتفاق افتاده‌است. معمولا هنگامی که این اتفاقات در هند می‌افتد، از دیدگاه مردم قربانیان مجرم شناخته می‌شوند و به جای همدردی و کمک به آن‌ها، با آن‌ها بد رفتاری شده، تحقیرشان می‌کنند. گویی این‌ها باعث شدند که آن متجاوزان روانی به این قربانیان حمله کنند. اگر هم آن فرد کشته شود، درباره او و خانواده‌اش بدگویی می‌کنند و انگشت اتهام به سوی آن‌هاست.

 

خانواده قربانیان می‌گویند حق زنان در اغلب موارد نادیده گرفته و پایمال می‌شود؛ چه در دیدگاه مردم چه در محضر دادگاه. یکی دیگر از این موارد، دختر ۱۴ ساله‌ای بود که توسط یکی از بستگانش که این دختر او را عمو خطاب می‌کرد، مورد تعرض قرار گرفت.پس از شکایت خانواده از آن به اصطلاح عمو، وی زندانی شد. اما باز هم این دختر ۱۴ ساله بود که مورد مزمت همسایگان و بستگان قرار گرفت.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

حکم اعدام مردی که به ۴۰ زن و دختر جوان تجاوز کرد +عکس

 

جنجال نویسنده ایرانی برای قانونی دانستن تجاوز جنسی در کانادا+عکس

 

جنجال تجاوز پیرمرد ۹۴ ساله به عشق ۷۳ ساله اش

 

جنجال تجاوز جنسی به زنان هالیوودی مشهور +عکس

 

مرگ دختر بچه زیبا بخاطر تجاوز جنسی پدرش +عکس

 

 

 

 

پاسخی بگذارید