Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/movabletype/domains/movable-type.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 96

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/movabletype/domains/movable-type.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 98

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/movabletype/domains/movable-type.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 260

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/movabletype/domains/movable-type.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 262

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/movabletype/domains/movable-type.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 283

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/movabletype/domains/movable-type.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 351

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/movabletype/domains/movable-type.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 353
پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسید – وبلاگ نویسی

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های ۲۰۱۷ را بشناسید

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسید

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های ۲۰۱۷ را بشناسید 

تعداد زیادی از ستاره ها و افراد سرشناس در جهان درآمد هاي بسیار زیادی را نصیب خود میکنند و ما هم پردرآمدترین هاي سال ۲۰۱۷ را به شما معرفی میکنیم. اخیرا مجله سرشناس «Forbes» فهرستی از پر درآمدترین ستاره ها را در سال ۲۰۱۷ منتشر کرده هست. در این لیست نام ستاره هایي که از فعالیت هاي هنری خود از جمله برگزاری کنسرت،

 

تور و بازی در فیلم یا شوی تلویزیونی میلیون ها دلار پول نصیب شان شده، آمده هست. اما آیا می‌دانید که این ستاره ها کدامند؟ ما در این مقاله نام پردرآمدترین ستاره ها را در سالی که گذشت برایتان آورده ایم.

 

شان کامز
شاید تعجب کنید اما شان کامز یا همان دیدی در رتبه اول این لیست قرار دارد. او رپر، بازیگر و طراح مد آمریکایی هست که برنده سه جایزه گرمی و دو جایزه ‌ام تی وی شده هست.

 

طبق اطلاعات به دست آمده او در سالی که گذشت حدود ۱۳۰ میلیون دلار را از آن خود کرد که دلایل زیادی داشت که مهم ترین شان تور منحصر بفرد جهانی او با نام « Bad Boy Family Reunion Tour» و فروش سومین خط ساخت لباس هایش بود. چه کسی از شان کامز انتظار داشت که رقیبان سرسخت خود را کنار زند و در بالاترین رتبه این لیست قرار گیرد؟!

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدبیانسه
رتبه دوم این لیست به بیانسه تعلق دارد که درآمد او به ۱۰۵ میلیون رسید. انتشار مجموعه او با نام « Lemonade» یکی از دلایل پیشرفت او بود. اضافه بر آن این مجموعه وارد سرویس اکران آنلاین موسیقی تیدال شد و آن طور که تیدال عنوان کرده، انتشار این مجموعه تا ابد در انحصارش خواهد بود. او با برگزاری تورهای جهانی نیز توانست درآمد خود را تا این حد افزایش دهد.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدجی کی رولینگ
نخستین کتاب «هری پاتر» جی کی رولینگ در سال ۱۹۹۷ منتشر شد، یعنی حدود ۲۰ سال پیش. از همان سال به بعد بود که مردم دیوانه آثار او شدند و نه تنها برای کتاب که برای فیلمهای او هم سر و دست می شکاندند. این نویسنده بریتانیایی توانا در سال قبل، ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشت که مهم‌ترین علت آن نمایش «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» بود. اینجور به نظر میرسد که طرفداران هری پاتر هیچگاه از حمایت او دست بر نی دارند.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیددریک
چه کسی فکرش را میکرد که دریک یکی از پیروز ترین رپرهای جهان شود؟ این روزها دریک با قدرتمندترین ستارگان جهان رقابت می‌کند. درآمد ۹۴ میلیون دلاری او در سال قبل گواه این ماجرا هست. او بخش اعظمی از
درآمدش را از تور جهانی به دست آورد. او همین طور با شرکت هاي معتبری چون اپل، نایک و اسپریت همکاری می‌کند.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدکریستیانو رونالدو
حتی اگر طرفدار بازی فوتبال نباشید باز هم کریستیانو رونالدو را می شناسید. سال قبل این بازیکن پرتغالی ۹۳ میلیون دلار به دست آورد که بخشی از آن نتیجه قراردادش با رئال مادرید بود که حاضر شد برای ۴ سال آینده مبلغ ۵۰ میلیون دلار به او بپردازد. او همین طور با شرکت نایک همکاری می‌کند که درآمدش چشمگیر هست. برند کفش، جین، عطر و حتی مجموعه هتل هاي او نیز همچنان رو به رشد هست که مطمئنا آینده درخشان تری را برای او رقم می‌زنند.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدد ویکند
شاید فکر کنید که ارتباط د ویکند با ستاره اي چون سلنا گومز یا آهنگ هایي که هر روز منتشر می‌کند، موجب شهرت جدید او شده هست اما انچه نام وی را در این لیست قرار داده، چیز دیگری هست. در واقع درآمد او در سال قبل ۹۲ میلیون دلار بوده که بخش اعظمی از آن از طریق تور جهانی اش « Starboy» به دست آمد. می‌توان گفت درآمدی که ستاره ها از تورهای جهانی شان به دست می آورند قابل مقایسه با سود انتشار مجموعه هایشان هم نیست

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدهاوارد استرن

هاوارد استرن هنرپیشه آمریکایی، سال قبل ۹۰ میلیون دلار درآمد داشته که تمام آن از قراردادی که با « SiriusXM»، شبکه اي که در آن فعالیت می‌کند، به دست آمد. مسلما او تا زمانی که این شرکت چنین قراردادی با او ببندد به شوی رادیویی خود ادامه خواهد داد.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدکلدپلی

گروه راک کلدپلی چند سالی هست که در بحبوحه خود به سر می‌برند اما سال قبل، به لطف تور جهانی شان، سودآورترین دوره خود را گذراندند به طوری که حدود ۸۸ میلیون دلار نصیب شان شد. انها به دور جهان سفر کردند و به ازای هر اجرایی که در شهرهای گوناگون داشتند، حدود ۵ میلیون دلار به دست آوردند. مطمئنا اینهمه طرفدار و حامی موسیقی آن ها اثبات می‌کند که تلاش هایشان ارزش اش را دارد.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدجیمز پترسون

شاید جیمز پترسون نویسنده آشنایی برای شما نباشد اما بی شک او یکی از پیروز ترین افراد جهان هست به طوری که در سال قبل، با فروش ۹٫۵ میلیون نسخه از کتاب هایش، ۸۷ میلیون دلار سود کرد. او همین طور پول زیادی را از قراردادی که برای نوشتن درمورد بیل کلینتون بسته هست، به دست آورد. شاید او هنوز جی کی رولینگ نشده باشد اما تفاوت چندانی در این لیست با او ندارد.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدلبران جیمز
حتی اگر چیزی در مورد بسکتبال ندانید، بی شک نام لبران جیمز را شنیده اید. سال قبل، او از قرار داد سه ساله اش ۸۶ میلیون دلار به دست آورد. اضافه بر آن او با شرکت هاي معتبری چون نایک، اینتل، کوکا-کولا، کیا موتور و … همکاری میکند که درآمد خوبی را به همراه دارد. او خودش نیز صاحب شرکتی هست که هر روز بزرگ و بزرگ تر میشود.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدگانز ان روزز
گروه موسیقی گانز ان روزز سال قبل بیشترین درآمدش را در دنیای موسیقی نسبت به دیگر گروه ها داشته هست. درآمد آن ها به لطف تور جهانی شان حدود ۸۴ میلیون دلار بود. این گروه در تور جهانی خود به ۵ قاره سفر کردند و با انرژی تمام برترین اجراهای خود را ارائه دادند که تاثیر زیادی بر درآمد مالی انها گذاشت. حتی اگر درآمد آن ها بین ۸ اعضای گروه تقسیم شود باز هم برای تمام شان کافی هست.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدراش لیمبو
راش لیمبو صاحب نظر سیاسی و مجری برنامه‌هاي گفتگویی رادیویی آمریکاست که در سال قبل ۸۴ میلیون دلار را از قراردادش با « iHeartMedia» و مجموعه کتاب هایي که برای کودکان نوشته بود، به دست آورد. شاید زمانی که به لیست ۱۵ ستاره پر درآمد جهان فکر می‌کنیم، لحظه اي حتی نام راش لیمبو به ذهن مان خطور نکند اما او خارج از انتظار همگان، این موفقیت را از آن خود کرد.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدجاستین بیبر
اینجور که معلوم هست که طرفداران جاستین بیبر دست از سرش بر نمی دارند. اگر چه خواننده هاي پاپ بسیاری در سالهای جدید چون ستاره درخشیدند اما هیچکدام شان پیروز نشدند که ذره اي از محبوبیت جاستین بکاهند. او در سال قبل ۸۳٫۵ میلیون دلار را از آن خود کرد. اگر چه او درآمد کلانی را از قراردادش با «Calvin Klein» و « JustMoji» به دست آورد اما همانند بیشتر ستاره هاي دیگر، بیشترین درآمدش را از تورهای جهانی اش کسب کرد.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدلیونل مسی
شاید انتظار داشتید که نام دیوید بکهام را در این لیست مشاهده نمایید اما لیونل مسی تنها بازیکن فوتبالی هست که در لیست ۱۵ ستاره پردرآمد جهان سال ۲۰۱۷ قرار دارد. این ستاره دنیای فوتبال بخش اعظمی از دارایی اش را از طریق قراردادش با شرکت هایي چون آدیداس به دست آورد که چیزی حدود ۲۷ میلیون دلار در سال هست. درآمد کلی او در سال قبل ۸۰ میلیون دلار بوده هست.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسیدفیل مک‌گراو
بله! ما هم چون شما تعجب کرده ایم. به راستی چه چیزی نام فیل مک‌گراو را در این لیست قرار داده هست؟ او سال قبل ۷۹ میلیون دلار را از آن خود کرد که ظاهرا تمام آن از شو تلویزیونی اش به دست آمده هست که گرچه نوشتن کتاب و شوی تلویزیونی «The Doctors» نیز بی تاثیر نبوده هست.

پردرآمدترین بازیگران و ستاره های 2017 را بشناسید

 

 

Leave a Reply